Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

GOLEM,

TEK KOMPLEKSI ALB GOLEM, | 59 M2 | 32.000 Euro

Shitet 1+1, 59 M2, 1 banjo, kati III, totalisht i mobiluar dhe arreduar ne menyre bashkohore, elektroshtepiake te reja, punime teper cilesore, kondicioner. Me hipoteke.

Botuar më 21/08/2018
32.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

tek isj-New York | 70 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 8, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/08/2018
30.000 leke

LAGJA ALI DEMI

pallati 238/15 | 40 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 40 M2, kati I, e kompletuar.

Botuar më 21/08/2018
12.000 leke

RRUGA TODI SHKURTI

30 M LARG PALL.GRAND | 50 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera shtepi private 1+1, 50 M2, i mobiluar, hyrje me vehte

Botuar më 21/08/2018
20.000 leke

ISH BLLOKU,

jepet me qera | 40 M2 | 18.000 Leke

Garsoniere, 40 M2, kati 1, e kompletuar.

Botuar më 21/08/2018
18.000 leke

NE FUND TE RRUGES DON BOSKO

ne nje kompleks te ri | 62 M2 | 39.060 Euro

Shite tap.1+1, 62 M2, ndertim I ri cilesor, me termoizolim.

Botuar më 21/08/2018
630,00 euro/m2

RR. "DURRESIT",

LAPRAK, 100M LARG RRUGES KRYESORE, | 56 M2 | 18.000 Leke

JEPET ME QERA 1+1, 56 M2, E MOBILUAR, UJE+DRITA 24H.

Botuar më 21/08/2018
18.000 leke

RR. "BARDHYL",

ne zone te mire, | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 1, i mobiluar, hyrje e rregulluar. Çmimi

Botuar më 21/08/2018
20.000 leke

QYTETI STUDENTI,

prane Big Market | 65 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 21/08/2018
18.000 leke/muaj

QESARAKE,

tek Karuranti | 40 M2 | 7.000 Leke

Jepet me qera garsoniere (gjysmebodrum), 40 M2, 1 banjo

Botuar më 21/08/2018
7.000 leke