Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA ALI VISHA

fillim rruge | 50 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsioniere, 50 M2, kati 1, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 21/05/2018
15.000 leke

DURRES

Tek Florida | 38 M2 | 19.000 Euro

Shitet garsioniere, 38 M2, kati 2, i mobiluar, ose jepet me nderrim me shtepi ne Shkoder ose ne Lezh

Botuar më 21/05/2018
19.000,00 euro

ISH FUSHA AVIACIONIT,

mbrapa Pallatit te Sportit, | 30 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 30 M2, i mobiluar

Botuar më 21/05/2018
15.000 leke

PRANE PALLATIT TE SPORTIT ASLLAN RUSI,

prane vila Guza | 30 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera per vajza garzoniere, 30 M2, kati 2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 21/05/2018
18.000 leke

RR. “DON BOSKO”,

prane Xhamnis, | 56 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 1+1+2ballkone,, 56 M2, kati 3, 1 banjo, kati III, e kompletuar.

Botuar më 21/05/2018
22.000 leke

RRUGA E RE QE LIDH DAJT-ALI DEMI,

buze rruge, Rr. "Ramazan Gaxherri" (ka linje autobuzi) | 43 M2 | 18.000 Euro

Shitet garsoniere, 43 M2, kati 2

Botuar më 21/05/2018
18.000,00 euro

RR. "JORDAN MISJA"

jepet | 50 M2 | 18.000 Leke

Sme qera 1+1, 50 M2, kati I, e kompletuar

Botuar më 21/05/2018
18.000 leke

TEK UNAZA E RE, ALI DEMI, POLIGRAFIKU,

Rr. 5 Maj, pallati me shigjeta, mjetet mesimore dhe Laprake | 70 M2 | 35.000 Euro

Kerkoj te blej apartament 1+1, te jete me hipoteke, 70 M2, pagesa cash

Botuar më 21/05/2018
500,00 euro/m2

RRUGA JORDAN MISJA

fundi i saj | 25 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera garsionere, 25 M2, i mobiluar

Botuar më 21/05/2018
13.000 leke

TEK VILAT GJERMANE,

pa vajtur tek Hotel Dea, | 30 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 30 M2, kati 2, 1 banjo, i mobiluar, me tre krevate. Uje dhe drita te perfshira ne cmim

Botuar më 21/05/2018
16.000 leke