Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TIRANE

Ali Demi | 54 M2 | 45000 Euro
Përshkrim

Apartamenti është i pozicionuar te zona e Ali Demit, në rrugën që lidhet Ali Demi me Brrylin., 54 M2, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e mire, • Pallat ekzistues • Totalisht i investuar • Kubaturë e rregullt • Punime cilësore • Zonë e qetë dhe e preferuar për banim.

Karakteristika
Prona te patundshme, Shitje, Garsoniere & 1+1
Tirane, Ali Demi, 54 M2, 45.000 euro
1 banjo, bosh, gjendja: e mire, kati 1
1 ballkon
45.000,00 euro

Botuar më 14/05/2018

Telefon