Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION!! TEK ZONA 21 DHJETORIT,

mbrapa Auto Tana | 70 M2 | 300 Euro

Ne pallat 5-katesh, jepet me qera 1+1+ambient gatimi e ngrenie me vehte, 70 M2, kati ...

Botuar më 03/12/2020
300,00 euro

TEK FUSHA ALI DEMI,

ne pallat ekzistues | 60 M2 | 250 Euro

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 3, i mobiluar, hyrje totalisht e rregulluar dhe komple...

Botuar më 02/12/2020
250,00 euro

RR. E BARRIKADAVE

OKAZION, perballe gjimnazit "Sami Frasheri" | 54.3 M2 | 1.380 Euro

Ne qender te Tiranes, tek "Evis Residence", një objekt i ri me cilesi te l...

Botuar më 30/11/2020
1.380,00 euro

TEK KRYQEZIMI I OXHAKUT

Rr. Kongresi i Manastirit | 60 M2 | 50.000 Euro

Shitet 1+1, 60 M2, kati 1, 1 banjo, 1 ballkon, bosh, gjendja: e mire, e pershtatshme per biznes

Botuar më 03/12/2020
50.000,00 euro

PAZARI I RI

Pazari i Ri | 68 M2 | 95.000 Euro

Shitet apartament 1+1 te Pazari i Ri. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe totale 68 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt, ka orientim lindje. Apartamenti është i pajisur me sistem kapot dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume info na kontaktoni, 68 M2, 2 ambjente, kati 5, 1 banjo, ashensor, bosh

Botuar më 03/12/2020
95.000,00 euro

VASIL SHANTO

gjimnazi Besnik Sykja | 30 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera garzionere, 30 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire, Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni

Botuar më 03/12/2020
17.000 leke/muaj

JORDAN MISJA,

ne zone te mire | 55 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 55 M2, kati I, e kompletuar.

Botuar më 03/12/2020
20.000 leke

RR. NAIM FRASHERI

Zonja e Keshillit te mire | 58 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 1+1, 58 M2, i mobiluar

Botuar më 03/12/2020
300,00 euro

RR. NJAZI MEKA

perballe spitalit "Nene Tereza", mbrapa Fakultetit te Mjekesise | 40 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, e kompletuar, 40 M2

Botuar më 03/12/2020
16.000 leke

TEK XHAMLLIKU

tek sheshi | 70 M2 | 18.000 Leke

Jepet 1+1, 70 M2, kati 2, verande, pjeserisht i mobiluar, dhe kati 3, 60 m²

Botuar më 03/12/2020
18.000 leke

LIQENI I TIRANES - KOMUNA E PARISIT

Rruga e Kosovarve | 69 M2 | 85.000 Euro

Liqeni i Tiranes, Rruga e Kosovareve, shitet apartament 1+1, i mobiluar, siperfaqe 69 m2 me Hipoteke, kati i 6 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor hyres, dhome gjumi, sallon ndenje sebashku me ambjentin e gatimit, tualet, ballkon, orientim nga lindja.Çmimi i shitjes 85000 euro., 69 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 03/12/2020
85.000,00 euro

SHKOLLA E BALETIT

Shkolla e Baletit | 69 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qira apartament 1+1 te Shkolla e Baletit. Apartament i mobiluar, i rikonstruktuar. Pozicionohet ne katin e 3, pallat me ashensor., 69 M2, 2 ambjente, kati 3, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 03/12/2020
35.000 leke

ALI DEM

Ali Dem | 77 M2 | 53.900 Euro

Shiten 2 apartamente 1+1+ballkon ne Ali Dem, Rruga Pasho Hysa. Apartamentet jane te pozicionuara ne katin e 2 dhe te 5. Me nje siperfaqe perkatesisht 77m² dhe 64m². Pallati eshte ne faze ndertimore. Cmimi i shitjes eshte nen vleren e tregut., 77 M2, 2 ambjente, kati 2, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 03/12/2020
53.900,00 euro
)