Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION!! QERA 1+1 TEK KOMUNA PARISIT!

NE PALLAT TE RI | 60 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 3, ashensor, i mobiluar, hyrje teper komode, arredim b...

Botuar më 11/01/2021
35.000 leke

TEK SQUARE 21, RRUGA E KAVAJES

Tek Square 21, Rruga e Kavajes | 63 M2 | 76.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Tek Square 21, Rruga e Kavajes ne katin e 2-te te nje pallati n...

Botuar më 08/01/2021
76.000,00 euro

MATERNITETI I RI,

prane shkolles 9 vjecare Niket Dardani, ne nje zone teper te qete, me ndricim, rruge te shtruara, mundesi parkimi ne zone per banoret e pallatit. | 49 M2 | 57.500 Euro

Apartamenti organizohet ne ambient ndenjeje dhe gatimi, nje dhome gjumi, tualet me dr...

Botuar më 08/01/2021
57.500,00 euro

SUPER APARTAMENT 1+1 TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK,

Liqeni i Tiranes prane Restorant Gambero, ne nje zone teper te preferuar dhe te qete shume prane rruges kryesore. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri | 68 M2 | 119.900 Euro

Te mireadministruar. Apartamenti organizohet nga nje sallon i bollshem me kuzhinen e ...

Botuar më 08/01/2021
119.900,00 euro

DURRES

Plazh, ish Kampi Punetoreve | 70 M2 | 38.000 Euro

Shitet 1+1, 70 M2, kati 8, bosh, ashensor. (likujdimi pageses behet dhe jashte shqiperie).

Botuar më 17/01/2021
38.000,00 euro

AFER RRUGES DURRESIT

tek Mine Peza | 68 M2 | 300 Euro

Jepet me qera ap 1+1 me arredim bashkohore dhe teper cilesore, pallati eshte i ri dhe i mireadministruar, 68 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 17/01/2021
300,00 euro/muaj

RRUGA KAVAJES

tek Globe | 70 M2 | 300 Euro

Jepet me qera ap 1+1 me te gjitha kushtet, ambjenti eshte teper komode , pallati i ri me ashensore, 70 M2, kati 6, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 17/01/2021
300,00 euro/muaj

ALI DEMI

prane shkolles Kushtrimi i Lirise | 60 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1, 60 M2, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni

Botuar më 17/01/2021
23.000 leke/muaj

DON BOSKO.

TIRANE. | 55 M2 | 300 Euro

Jepet me qera super apartament 1+1, Don Bosko!Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka mobilim shume te mire. Sip, 55 M2, 2 ambjente, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion apo nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!

Botuar më 17/01/2021
300,00 euro/muaj

21 DHJETORI

Frosina Plaku | 80 M2 | 75.000 Euro

Shitet apartament 1+1 prane 21 Dhjetorit, rruga Frosina Plaku. Apartamenti ka siperfaqe prej 80 m2 dhe aktualisht eshte e dhene 300 euro me qera. i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Per me shume na kontaktoni., 80 M2, kati 3, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 17/01/2021
75.000,00 euro

VASIL SHANTO

prane shkolles | 66.5 M2 | 66.000 Euro

Shitet Apartament i tipologjise 1+1 ne Bllokun Vasil Shanto.Apartamenti organizohet nga kuzhina, dhoma e gjumit dhe tualeti, te 3 ambientet jane te bashkuar nga nje korridor i bollshem.Apartament ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues dhe zoteron Certifikaten e pronesise.Apartamenti eshte 66.5 m2 dhe shitet pjeserisht i mobiluar.Per me shume info na kontaktoni!, 66.5 M2, kati 3, totali i kateve 5, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 17/01/2021
66.000,00 euro

RRUGA ELBASANIT

prane Shkolles Baletit | 70 M2 | 270 Euro

Jepet me qera ap 1+1 me arredim bashkohore, ne pallat te ri te mireadministruar, me ashensore, 70 M2, kati 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 17/01/2021
270,00 euro/muaj

KOMUNA PARISIT

Prane Ish New York | 70 M2 | 300 Euro

Jepet me qera ap 1+1 i arreduar totalisht me te gjitha kushtet , ne pallat te ri te mireadministruar, 70 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 17/01/2021
300,00 euro/muaj

MYSLYM SHYRI

prane Rio Bar | 53 M2 | 250 Euro

Jepet me qera dhome dhe paradhome me mobilim totalisht te ri,me ndricim natyral, ne nje zone teper te favorshme dhe te aksesueshme, 53 M2, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 17/01/2021
250,00 euro/muaj
)