Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TEK TREGU ELEKTRIK,

PRANE MINIBASHKISE 1 DHE 2, | 50 M2 | 40000 Euro
Përshkrim

Shitet 1+1 me hipotek dhe rivleresim, 50 M2, kati 1, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, ne menyre bashkohore, me gipse, depozit uji me vete

Karakteristika
Prona te patundshme, Ne shitje, Garsoniere & 1+1
TEK TREGU ELEKTRIK,, PRANE MINIBASHKISE 1 DHE 2,, 50 M2, 40.000 euro
I mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, kati 1
40.000,00 euro

Botuar më 13/06/2018

Telefon