Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZA E RE ,, ASTIR , ME HIPOTEKE .

bar universi | 85 M2 | 75.000 Euro

Apartament ne shitje , me nje kubature shum te rregullte , pamje J.P,, punime cile...

Botuar më 06/12/2022
75.000,00 euro

APARTAMENT NE SHITJE-GOLEM

Grand Blue Fafa | 80 M2 | 85.000 Euro

Partamenti është pjesë e një kompleksi me parkim, roje 24/7 dhe administrator. Ap...

Botuar më 06/12/2022
85.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE TIRANE - KOMUNA E PARISIT-KOMPLEKSI DINAMO

Komuna e Parisit-Kompleksi Dinamo | 68 M2 | 105.000 Euro

Apartament 1+1 i pozicionuar në zonën e ''Stadiumit Dinamo''. Apartamenti është afër qendrës së Tiranës dhe Liqenit Artificial të Tiranës.?shtë një zonë e cila ka akses me qëndra të tilla si; kopshte, shkolla, klinika shendetesore etj. Apartamenti është i organizuar: një 1 dhomë gjumi, 1 sallon ndenje, kuzhinë të vecuar dhe një tualet me dritare., 68 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/12/2022
105.000,00 euro

SHTEPI ME QERA - RRUGA MYSLYM SHYRI

mbrapa Neranxit | 25 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 25 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 06/12/2022
23.000 leke

SHTËPI ME QERA - RRUGA E KAVAJES

Rruga e Kavajess | 75 M2 | 450 Euro

Apartamenti eshte i organizuar nga nje dhome ndenje, nje kuzhine e vecuar, nje dhome gjumi, tualet me ajrosje natyrale dhe nje ballkon te bollshem me pamje te lire dhe fantastike drejt Qendres se Tiranes.Prona eshte e miremobiluar dhe shume komode, eshte shume spacioze pasi ka nje siperfaqe prej 75m2 neto .Ndodhet ne nje pallat te ri e mireadministruar me ashensor., 75 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/12/2022
450,00 euro

APARTAMENTE NE SHITJE - KOMPLEKSI MIRABELLA

Kompleksi Mirabella | 80.57 M2 | 72.500 Euro

Shitet apartament 1+1 tek Kompleksi Mirabella, prane Oxhakut. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne ndertim ne faze karabinam, me siperfaqe 80.57 M2 ne katin 10 dhe organizohet ne nje sallon te bollshem se bashku me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne nje godine me cilesi te larte ndertimi; fasade me terrakote dekorative; dritare termike, 80.57 M2, kati 10, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/12/2022
72.500,00 euro

APARTAMENTE NE SHITJE - RRUGA GJERGJ LEGISI

Laprake | 62 M2 | 69.000 Euro

Shitet Apartament i ri 1+1 perbehet: nje dhome ndenje me aneks gatimi , nje dhome gjumi, Koridori dhe Tualeti. Apartamenti eshte i mobiluar dhe i pa banuar pra jane te gjitha paisjet dhe mobiljet te reja. Apartamenti ka Certifikate pronesie., 62 M2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 06/12/2022
69.000,00 euro

UNAZA E RE ,, ASTIR , ME HIPOTEKE .

bar universi | 85 M2 | 75.000 Euro

Apartament ne shitje , me nje kubature shum te rregullte , pamje J.P,, punime cilesore , e mobiluar , e rivlersuar, 85 M2, 1 ambjent, kati 3, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: e re, mobilimi i ri ,, me hipoteke

Botuar më 06/12/2022
75.000,00 euro

NDARJE QERAJE - RR. KOMUNA PARISIT! TEK LULISHTJA

ne godine 6-kateshe | 35 M2 | 11.000 Leke

Jepen me qera garsoniere vetem per 2-3 vajza, te arreduara me elektroshtepiake, totalisht te kompletuara, hyrje bashkohore, sip. e seciles dhome, 35 M2, Arrredim teper komod, kuzhine me vehte, tualet. Çmimi i garsoniere per 2 persona 13.000 leke/secila. Çmimi per 3 persona

Botuar më 06/12/2022
11.000 leke/person

APARTAMENT NE SHITJE-GOLEM

Grand Blue Fafa | 80 M2 | 85.000 Euro

Partamenti është pjesë e një kompleksi me parkim, roje 24/7 dhe administrator. Apartamenti në shitje ka sipërfaqe 80m2, hapësira e brendshme e apartamentit është e organizuar në 1 dhomë gjumi, ambjent ndenje+gatimi, tualet dhe verandë. Ndodhet në katin e parë me ashensor. Apartamenti është i saporestauruar., 80 M2

Botuar më 06/12/2022
85.000,00 euro

ASTIR,TIRANE

Astir,Tirane | 59 M2 | 70.000 Euro

Zona e Astirit ështië një nga zonat që po merr zhvillim të shumtë kohët e fundit. Duke qënë se shumë faktor të ndryshëm i kan dhënë përparësi ajo është bërë një nga zonat më të kërkuara për banim.Apartamenti ndodhet në katin e 6-të, pallat i ri me ashensor.I organizuar në 1 dhome ndenje,1 dhomë gjumi, 1 kuzhinë,1 tualet dhe 1 ballkon me tendë., 59 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/12/2022
70.000,00 euro

RRUGA E DIBRES,TEK SELVIA

Rruga e Dibres,tek Selvia | 60 M2 | 600 Euro

Jepet apartament 1+1 per qira tek Selvia.Apartamenti organizohet ne sallon, kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon. Ofrohet gjithashtu totalisht i mobiluar.Ndodhet ne katin e gjashte dhe orientimi i apartamentit eshte Veri-Perendim.Apartmanti ndodhet shume prane qendres se Tiranes gje qe mundeson akses ne te gjitha facilitetet e nevojshme., 60 M2, kati 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/12/2022
600,00 euro
)