Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

DON BOSKO

Prane pallateve te Arabit | 62 M2 | 49.000 Euro

Ne zonen e Don Boskos, shitet apartament 1+1. Apartamenti organizohet nga ambjenti i ...

Botuar me 13/10/2018
49.000,00 euro

RR. “MIHAL GRAMENO”, SIPER TREGUT ELEKTRIK,

ne vile 4 kateshe (sistem pallati), | 72.5 M2 | 57.000 Euro

Shitet ap 44m² + verande 28.5m², sip. totale, 72.5 M2, kati 4, i mobiluar, arredim bashkohor, punime teper cilesore. Shitet per arsye emigrimi. Dokumenta te rregullta hipotekore dhe rivleresim.

Botuar me 22/10/2018
57.000,00 euro

RR. “ALI DEMI”, PRANE SHKOLLES 1 MAJI,

ne rruge kryesore, ne pallat 5-katesh, | 62 M2 | 57.000 Euro

Shitet 1+1, 62 M2, kati 4, bosh, hyrje totalisht e rregulluar. Me hipoteke dhe rivleresim.

Botuar me 22/10/2018
45,03 euro

LAPRAKE, RR. "PANDI DARDHA",

perballe Kmy, | 64 M2 | 5.700.000 Leke

Shitet 1+1, 64 M2, kati 4, hyrje e rikonstruktuar, me hipoteke

Botuar me 22/10/2018
5.700.000 leke

RR. MYSLYM SHYRI

mbrapa big-market | 45 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 45 M2, kati 2, pallat i ri ashensor, e mobiluar me te gjitha pajisjet elektroshtepiake, paradhenie 6 muaj

Botuar me 22/10/2018
25.000 leke

DURRES

Vollga Durres, prane kolegjit Amerikan | 65 M2 | 51.000 Euro

Shitet 1+1, 65 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, I paisur me certificate pronesie

Botuar me 22/10/2018
51.000,00 euro

PERBALL ME HURRY FULTZ

Unaze, midis Zogut te Zi dhe Trenit | 58 M2 | 55.000 Euro

Shitet 1+1 me hipotek, 58 M2, kati 2, i mobiluar, me ballkon i pershtatur per aneks

Botuar me 22/10/2018
55.000,00 euro

RRUGA BILL KLINTON

Tek Cok Market, 100m mbi qendren Kristal. | 70 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera ap 1+1, 70 M2, 1 banjo, i mobiluar, Apartament i pa banuar me pare. Pallati me ashensor, i survejuar me kamera

Botuar me 21/10/2018
30.000 leke/muaj

TEK QENDRA KRISTAL

prane big market,buze rruges | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, 3 ambjente, kati 5, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, pallat i ri, pa ashensor

Botuar me 21/10/2018
25.000 leke

RRUGA FROSINA PLAKU

NE KEND ME BABE REXHEN | 72 M2 | 64.800 Euro

Shitet 1+1, pallat 6 katesh, 72 M2, kati 4, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, pozicion i favorshem nga Lindja

Botuar me 21/10/2018
900,00 euro/m2

NE QENDER TE TIRANES,

sheshi Avni Rustemi, Pazari i Ri, | 60 M2 | 72.000 Euro

Shitet apartament modern 1+1,, 60 M2, me ashensor, hipotek, i kompletuar,

Botuar me 21/10/2018
72.000,00 euro