Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TEK RR. "JORDAN MISJA",

rruga Isuf Balta, | 40 M2 | 3500000 Leke
Përshkrim

Shitet garsoniere, 40 M2, hyrje e rregulluar. Dokumenta ne proces legalizimi.Uje dhe drita 24h.

Karakteristika
Prona te patundshme, Ne shitje, Garsoniere & 1+1
Tek rr. "Jordan Misja",, rruga Isuf Balta,, 40 M2, 3.500.000 leke i diskutueshem
3.500.000 leke

Botuar më 18/06/2018

Telefon