Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TEK PUNISHTA E PASTAVE,

rrugica "Musa Agolli", | 90 M2 | 290 Euro
Përshkrim

Ne pallat te ri, jepet me qera 1+1, sip. rreth, 90 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, arredim dhe mobilim modern, kondicioner, me ballkon te madh

Karakteristika
Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
Tek Punishta e Pastave,, rrugica "Musa Agolli",, 90 M2, 290 euro i diskutueshem
1 banjo, kati 4
290,00 euro

Botuar më 14/05/2018

Telefon