Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

LAGJIA ALI DEMI

tek fusha | 82 M2 | 70.000 Euro

Shitet 1+1, 82 M2, kati 5, ashensor, + garazh. Pallat i ri. Ndertim bashkekohor. Cmim...

Botuar më 18/06/2018
70.000,00 euro

LAPRAKE

tek Ambulanca, Rr."Pandi Dardha" | 52 M2 | 36.000 Euro

Shitet 1+1, 52 M2, +22m² shtese (ne proces hipotekimi). Pjasa tjeter me hipoteke

Botuar më 24/06/2018
36.000,00 euro

MBRAPA CASA ITALIA,

ne pallat te ri, | 81.6 M2 | 43.248 Euro

Shitet 1+1, 81.6 M2, kati 5 banim, dokumenta te rregullta, punime teper cilesore, ballkon i madh me pamje te lire perpara (panoramike).

Botuar më 24/06/2018
530,00 euro/m2

KINOSTUDIO

Stacioni i Autobuzit | 68 M2 | 250.000 Leke

Jepet me Qira Apartament, Organizuar në Koridor+Dhomë ndenje+Dhomë gjumi+tualet+Ballkon. Apartamenti është kati i dytë i mobiluar me të gjitha pajisjet, 68 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/06/2018
250.000 leke/muaj

RR. E KAVAJES

Qendra Condor | 70 M2 | 260 Euro

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, verande, i mobiluar

Botuar më 23/06/2018
260,00 euro/muaj

RR. E KAVAJES

Qendra Condor | 70 M2 | 260 Euro

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, verande, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 23/06/2018
260,00 euro/muaj

KOMUNA E PARISIT

te ish university New York | 70 M2 | 330 Euro

Jepet me qera 1+1. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore, 70 M2, kati 5, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/06/2018
330,00 euro

RRUGA TODI SHKURTI

Mbi tregun elektrik | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepen me qera dy hyrje 1+1, pjese e nje shtepie private. Te mobiluara, kuzhina e pajisur.Te lira nga data 5 korrik njera dhe 10 korrik tjetra., 60 M2, 2 ambjente, kati 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon

Botuar më 23/06/2018
20.000 leke

RRUGA " GRAMOZ PASHKO" KRYQEZIMI ME RRUGEN "DAJTI"

Ish shpia e kryeprokurorit | 60 M2 | 20.000 Leke

60 M2, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/06/2018
20.000 leke/muaj

RRUGA BARDHYL

21 Dhjetori | 59 M2 | 59.000 Euro

Apartament 1+1, per shitje ne Rr Bardhyl. Apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistues, na katin e dyte dhe organizohet ne nje dhome ndenjtje, dhome fjetje, koridor, aneks, tualet me dritare, ballkon te gjate me mundesi shtese perqark tere ambjentit .Mjaft e pershtatshme edhe per biznes; klinike dentare, dyqan, etj. Per me teper info kontaktoni ne nr 0672030827, 59 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/06/2018
59.000,00 euro

MYSLYM SHYRI

te big market | 60 M2 | 60.000 Euro

Shitet Apartament me Hipoteke , ne nje nder zonat me elitare ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe ka orientim jug-perendim., 60 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh

Botuar më 23/06/2018
60.000,00 euro