Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ASTIR

mbrapa viles L | 50 M2 | 33.900 Euro

Hitet apartament 1+1 me Hipotekë ne Unazen e Re!Apartamenti eshte i pabanuar me pare...

Botuar më 19/05/2020
33.900,00 euro

QENDER

Te Ufo Dental | 70 M2 | 300 Euro

Jepet apartament 1+1 i arreduar totalisht me te gjitha kushtet bashkohore cdo gje e re dhe cilesore punime shume te mira cdo gje e re, 70 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 28/05/2020
300,00 euro/muaj

UZINA “DINAMO E RE”, BULEVARDI I RI

TE NENSTACIONI ELEKTRIK, STACIONI I FUNDIT | 60 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera kati I i nje shtepie private, 1+1, dhome+kuzhine, banjo, 60 M2, e kompletuar, me oborr, rrethuar me avlli, mundesi parkimi

Botuar më 28/05/2020
12.000 leke

TEK MEDRESEJA

TEK ISH UKT | 70 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 28/05/2020
30.000 leke

KODER KAMEZ

fillim rruge | 65 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera shtepi private, 1+1, 65 M2, e mobiluar, jepet per 2 vajza

Botuar më 28/05/2020
15.000 leke/muaj

LAGJIA ALI DEMI

jepet me qera | 50 M2 | 20.000 Leke

1+1, 50 M2, kati I, e kompletuar.

Botuar më 28/05/2020
20.000 leke

RR. ADEM JASHARI

tek garda e republikes | 57 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 57 M2, kati 5, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 28/05/2020
23.000 leke

RR. “FRAN BARDHI”, TEK KODRA E DIELIT,

prane Big Market, brezi pare, | 65 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, kati 6, i mobiluar, me 2 konicioner inverter, pamje nga dielli, orientim V-P. Preferohen çifte, familjare ose vajza ne marredhenie pune.

Botuar më 28/05/2020
25.000 leke

ISH-PARKU I AUTOBUSAVE

Pallati i Globe | 70 M2 | 73.500 Euro

Shitet 1+1, 70 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, gjendja: shume e mire

Botuar më 28/05/2020
73.500,00 euro

BUL BAJRAM CURRI

perball universitetit Europian | 60 M2 | 32.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 28/05/2020
32.000 leke/muaj

ZOGU ZI

Laprake, Don Bosko | 40 M2 | 15.000 Leke

Kerkoj Garsoniere ose 1+1 me qera Te jete e mobiluar dhe me kushte te mira per banimi, 40 M2, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, gjendja: e mire

Botuar më 28/05/2020
15.000 leke/muaj
)