Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TEK MARTENITETI RI

tek Brryli, 30m nga rruga kryesore | 52 M2 | 20.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
TEK MARTENITETI RI, tek Brryli, 30m nga rruga kryesore, 52 M2, 20.000 leke
Përshkrim

Jepet me qera 1+1, 52 M2, kati 3, i mobiluar, uje dhe drita 24h

20.000 leke

Botuar më 12/06/2019

Telefon