Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZE E RE,

pallati Unik, | 80 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 80 M2, kati 5, hyrje e mobiluar. Lirohet shtepia ne dt.1 Tetor

Botuar me 15/09/2018
25.000 leke

JEPEN ME QERA APARTAMENTE PER VAJZA! BULEVARDI BLU

perballe Universitetit Bujqesor | 110 M2 | 7.000 Leke

Ju ofron dhoma per studente te kompletuara me Kuzhine dhe banjo per secilen nga dy dhomat (Ensuite). Numri i Studenteve per dhome eshte 2 dhe per apartament 4. Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha mjetet e nevojshme per nje student qe te kete nje vazhdueshmeri te shkelqyer ne universitet (Kuzhine e perbashket + Dhome Ndenje, Frigorifer, Lavatrice, Banka Studimi ne dhomat e tyre etj.), 110 M2, gjithashtu eshte shume prane linjes se autobuzave qe ka lidhje direkte me qendren e Tirane qe ndodhet vetem 20 minuta larg. Student's Centre vjen me dhoma me pamje fantastike.

Botuar me 24/09/2018
7.000 leke/person

PRANE ISH PARKUT TE AUTOBUZAVE,

Rruga kongresi I lushnjes, | 64 M2 | 54.000 Euro

Shitet ap. 1+1, 64 M2, kati 4, pallat parafabrikat 5 katesh. Me hipoteke

Botuar me 24/09/2018
54.000,00 euro

RRUGA GJERGJI LEGISI, LAPRAKE,

perballe me shkollen aleks buda, | 73 M2 | 48.000 Euro

Shitet 1+1, 73 M2, kati 3, me ashensor, me hipoteke, pjeserisht e mobiluar, me punime cilesore

Botuar me 24/09/2018
48.000,00 euro

UNAZA E RE

afer viles L | 70 M2 | 41.000 Euro

Shitet 1+1, 70 M2, kati 3, me hipoteke, ashensor, shitet teresisht e kompletuar, per arsye emigracioni

Botuar me 24/09/2018
41.000,00 euro

MYSLYM SHYRI

mbrapa karburantit pallat i ri | 100 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 1+1, 100 M2, me ashensor, kati 10, i kompletuar me te gjitha te reja, apartament lukszoz me nje pozicion jug-perendim, paradhenie 2 muaj

Botuar me 24/09/2018
350,00 euro

TEK FUSHA E HELIKOPTERVE PRENE SHKOLLES ITALIANE NENE TEREZA

buze lulishtes ose pas Istitutit te ndertimeve | 100 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera 1+1, kati i dyte i nje vile me hyrje me vete, 100 M2, me garazhde, e kompletuar plotesishte. Kerkohet nje cifte per nje kohe 2 vjecare. Angjesisa imobilare RAM, rruga Sulejman Delvina 11, Posta nr.8 Tirane, www.agjensiaram.al

Botuar me 24/09/2018
28.000 leke

RR "MARIJE KRAJA", NR 32, PORCELAN, BUZE RRUGE,

tek Kodra e Priftit, | 65 M2 | 18.000 Leke

Ne vile 3-kateshe, jepet me qera 1+1, 65 M2, kati 1, pjeserisht i mobiluar

Botuar me 23/09/2018
18.000 leke

KRYQEZIM I RR. "HOXHA TAHSIM" ME UNAZEN,

perballe kafe Oslo, ne pallat te ri, | 63 M2 | 63.000 Euro

Shitet 1+1, 63 M2, kati 4, me hipoteke.

Botuar me 23/09/2018
63.000,00 euro

RR. “MUHAMET DELIU”,

100m mbi restorant Fresku, | 64 M2 | 38.000 Euro

Shitet 1+1, 64 M2, kati 6, me hipoteke.

Botuar me 23/09/2018
38.000,00 euro

TEK SHKEMBI KAVAJES, PLAZH,

ngjitur me karburant Kastrati, ne rruge dytesore, | 55.4 M2 | 35.000 Euro

Shitet 1+1, 55.4 M2, kati 2, i mobiluar, me hipoteke.

Botuar me 23/09/2018
35.000,00 euro