Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TEK LIQENI THATE,

ne pallat te ri, | 70 M2 | 270 Euro
Përshkrim

Jepet me qera 1+1, 70 M2, i mobiluar, kondicioner, me verande, punim dhe arredim modern.

Karakteristika
Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
Tek liqeni thate,, ne pallat te ri,, 70 M2, 270 euro
I mobiluar
270,00 euro

Botuar më 15/05/2018

Telefon