Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA KOSTANDIN KRISTOFORIDHI, TIRANE

Zona e 9- katesheve | 70 M2 | 400 Euro

Apartament 1+1, ne qender te Tiranes, ambjent komod dhe modern., 70 M2, 4 ambjente, k...

Botuar më 12/10/2019
400,00 euro

RR. NIKO AVRAMI

mbrapa shkolles Bajram Curri | 64 M2 | 4.600.000 Leke

Shitet 1+1, 64 M2, kati 4, pallat ekzistues me tulla te bardha, 5 katesh, me 2 ballkone e parregulluar,

Botuar më 21/10/2019
4.600.000 leke

PRANE SHESHIT AVNI RUSTEMI

jepet | 50 M2 | 29.000 Leke

Me qera 1+1 (dhome+kuzhine gatimi+tualet), 50 M2, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 21/10/2019
29.000 leke

RRUGA BARDHYL

afer bankes Raiffeisen | 84 M2 | 73.000 Euro

Rruga Bardhyl, pran Bankes Raiffeisen, shitet Apartament 1+1, siperfaqe 84 m2 (neto) me Hipotek, kati 2 me ashensor, apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon, i mobiluar ne mneyre bashkekohore, kondicioner. Orientimi Lindje., 84 M2, 1 banjo

Botuar më 21/10/2019
73.000,00 euro

RR. “MIRUSH PUTO”, SAUK,

perpara Shkolles se Policise | 80 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 80 M2, kati 2, i mobiluar, totalisht e kompletuar, me internet.

Botuar më 21/10/2019
15.000 leke

QYTET STUDENTI

Qtyet studenti | 20 M2 | 12.000 Leke

Per 2 persona vetem djem, 20 M2, 1 ambjent, kati 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e mire, Per student

Botuar më 21/10/2019
12.000 leke/muaj

LAPRAKE

Rruga Pandi Dardha | 64.5 M2 | 50.000 Euro

Laprake, Rruga Pandi Dardha, shitet Apartament 1+1, siperfaqe 64.5 m2 me Hipoteke, kati 3, i rikonstruktuar plotesisht, apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon, apartamenti shitet bosh, orientimi me diell.Shitet 50 000 Euro, 64.5 M2, 1 banjo

Botuar më 21/10/2019
50.000,00 euro

21 DHJETORI

Kompleksi Magnet | 60 M2 | 350 Euro

21 Dhjetori, kompleksit Magnet, jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqe 60 m2, kati i 6 me ashensor, i mobiluar ne menyre bashkekohore, i shtuar me parket, apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, ballkon, kondicioner, orientim me diell., 60 M2, 1 banjo

Botuar më 21/10/2019
350,00 euro

RR. BILL KLINTON

Komuna e Parisit | 60 M2 | 27.000 Leke

Jepet me qera ap 1+1, 60 M2, 1 banjo

Botuar më 21/10/2019
27.000 leke/muaj

BULEVARDI ZOGU I PARE

Perballe Me ministrine e Drejtesise | 70 M2 | 300 Euro

Jepet Apartament 1+1 i arreduar ne menyre moderne kati 3 pallat i ri sip.70 m2, 70 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 21/10/2019
300,00 euro/muaj

RRUGA KAVAJES

Tek Globi | 65 M2 | 280 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar ne menyre bashkohore., 65 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/10/2019
280,00 euro/muaj
)