Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

FRESKU

Fresku | 70 M2 | 44.000 Euro

Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën Muhamet Deliu. Informacion mbi apa...

Botuar më 11/11/2019
44.000,00 euro

LAPRAKE

Mbrapa kupoles | 64 M2 | 49.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje prej zonave me te preferuara per banim, ne nje pallat ekzistues.Ka nje siperfaqe totale prej 64 m2 e organizuar ne nje sallon ndenje, aneks gatimi, 1 dhome gjumi, 1 korridor te bollshem, 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon.Ka nje orjentim nga jugu dhe ndodhet ne katin e 3-te.Apartamenti eshte i rikonstruktuar., 64 M2, 1 banjo - Desai Cela

Botuar më 11/11/2019
49.000,00 euro

TEK OXHAKU

PRANE XHAMISE XHURA | 55 M2 | 45.000 Euro

Shitet 1+1, 55 M2, kati 3, bosh, pallat me tulla, me depozite, me pamje nga Dielli, hyrje e rregulluar ne menyre bashkohore, me hipoteke

Botuar më 11/11/2019
45.000,00 euro

RR. "5 MAJI’,

afer Concord | 50 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 1, bosh

Botuar më 11/11/2019
15.000 leke

NE HYRJE TE YZBERISHTIT

pallatet e reja prane Eco Market | 61.2 M2 | 36.720 Euro

Jepet me qera 1+1, 61.2 M2, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 11/11/2019
36.720,00 euro

ISH FUSHA E AVIACIONIT

ish parku i autobusave, Astir | 60 M2 | 26.000 Leke

Kerkoj te marr nje shtepi me qera pallat ose shpi private, 60 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, e pershtatshme per cift

Botuar më 11/11/2019
26.000 leke/muaj

RR. IRFAN TOMINI

afer Big Market | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 11/11/2019
25.000 leke

RR. SALI NIVICA

prane tregut Elektrik | 60 M2 | 26.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, pallat i ri

Botuar më 11/11/2019
26.000 leke

DURRES

Plazh, prane pistes Teuta | 70 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera ap. 1+1, 70 M2, kati 3, pamje nga deti, i kompletuar, me ashensor.

Botuar më 11/11/2019
12.000 leke

RR. 5 MAJI

kompleksi Arela | 58 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 58 M2, kati 5, ashensor, i mobiluar

Botuar më 11/11/2019
25.000 leke

RRUGA E DIBRES,

MBRAPA SPITALIT AMERIKAN II, prane rruges kryesore, | 50 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 50 M2, 1 banjo, Hyrje e mobiluar me paisje te reja. Uje dhe internet brenda ne çmim.

Botuar më 11/11/2019
18.000 leke
)