Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION!!! RRUGA E DIBRES

tek shkolla e bashkuar, prane shkolles Ramazan Jarani | 70 M2 | 45.000 Euro

Shitet 1+1, 70 M2, kati 3, i mobiluar, pallat ekzistues, e restauruar ne gjendje perf...

Botuar më 06/07/2020
45.000,00 euro

TEK ALI DEMI

Rr. Selman Riza, ngjitur me Restorant Qordja ( PERBALLE ME SPITALIN CONTINENTAL) | 50 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 50 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 02/07/2020
18.000 leke

LAPRAKE

Laprake | 71 M2 | 250 Euro

Laprake, Jepet me Qira Apartament 1+1. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistu...

Botuar më 29/06/2020
250,00 euro/muaj

RR. ARBEN BROCI

mbrapa Godines 15 | 50 M2 | 6.000 Leke

Kerkohet 1 vajze per ndarje qeraje te nje ap 1+1, 50 M2, i mobiluar

Botuar më 07/07/2020
6.000 leke/person

TEK ASTIRI

mbi bar Artistin | 70 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 4, ashensor, i mobiluar, me kondicioner

Botuar më 07/07/2020
25.000 leke

RRUGA E KAVAJES

tek qendra Globe | 65 M2 | 8.300 Leke

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje te nje ap.1+1, 65 M2, i mobiluar

Botuar më 07/07/2020
8.300 leke/person

KINOSTUDIO

Rr. Pjeter Xungu | 30 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 30 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 07/07/2020
13.000 leke

RRUGA E DAJTIT

QYTET STUDENTI | 28 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera garsioniere, 28 M2, kati 1, i mobiluar, gjendja: e mire, preferohen dy vajza ose cift

Botuar më 07/07/2020
13.000 leke

BRRYLI

perball maternitetit te ri | 65 M2 | 250 Euro

Brryli, perballe maternitetit te ri, jepet me qira Apartament 1+1, me siperfaqe 65 m2, kati i 1 i nje pallati egzistues, me termoizolim, i mobiluar. Apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, korridor, ballkon, orientim me diell, 65 M2, 1 banjo

Botuar më 07/07/2020
250,00 euro

NE RRUGEN E KAVAJES

prane Spitalit Gjerman | 50 M2 | 250 Euro

Jepet me qira apartament 1+1. Sip, 50 M2, Kati 4 jo i fundit. Pallat ekzistues. Apartament i restauruar dhe i kompletuar me cdo gje.

Botuar më 07/07/2020
250,00 euro/muaj

SHKEMBI KAVAJES

Afer Bleart Hotel | 50 M2 | 2.500 Leke

Jap me qera apartamente 1+1 ,50 m2 dhome +guzhine te mobiluara prane Shkembit te Kavajes 100 m larg detit afer Cinco Cavalli.Cmimi 20 euro/nata.Per me teper informacion kontaktoni ne nr e tel 0693388879, 50 M2, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 07/07/2020
2.500 leke/ditë

RRUGA E KAVAJES, RRUGA BABE REXHA, MBRAPA QENDRES GLOBE

Mbrapa qendres Globe | 63 M2 | 30.000 Leke

Apartament 1+1 ne gjendje te saporikonstruktuar, 63 M2, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 07/07/2020
30.000 leke/muaj

TEK FRESKU

Prane stacionit te fundit te porcelanit | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera apartament 1 plus 1, 80 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Totalisht I mobiluar super modern, uji dhe drita 24 ore parkim falas.

Botuar më 07/07/2020
20.000 leke/muaj
)