Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TEK KODRA E DIELLIT,

ne pallat te ri, | 69 M2 | 61500 Euro
Përshkrim

Shitet 1+1 me hipoteke, 69 M2, kati 2, bosh, me ashensor, organizuar ne: sallon ndenje + ambjent gatimi dhe dalje ne ballkon, 1 dhome gjumi, 1 tualet. Punime cilesore, dhe siperfaqe e mjaftueshme. Orientim nga Jugu.

Karakteristika
Prona te patundshme, Shitje, Garsoniere & 1+1
Tek Kodra e Diellit,, ne pallat te ri,, 69 M2, 61.500 euro
Bosh, kati 2
61.500,00 euro

Botuar më 15/05/2018

Telefon