Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TEK KAFJA E RREMES,

ne pallat 5-katesh, | 59 M2 | 3200000 Leke
Përshkrim

Shitet 1+1, 59 M2, kati 4, hyrje e mobiluar dhe rregulluar.

Karakteristika
Prona te patundshme, Ne shitje, Garsoniere & 1+1
TEK KAFJA E RREMES,, ne pallat 5-katesh,, 59 M2, 3.200.000 leke
Kati 4
3.200.000 leke

Botuar më 10/08/2018

Telefon