Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KOMPLEKSI TURDIU

Fusha e Aviacionit | 67 M2 | 50.250 Euro

Shitet apartament 1+1, 67 M2, kati 4, Pallat i ri qeperfundon ne fund te vitit 2020. Pocicioni jug. Punime shume cilesore! Fasadeventiluar

Botuar më 11/08/2020
50.250,00 euro

RRUGA KONGRESI MANASTIRIT, MBAS MINISTRISE MBROJTIES, AFER OXHAKUT

Rruga Kongresi Manastirit, mbas Ministrise Mbrojties, afer Oxhakut | 65 M2 | 52.528 Euro

Shitet apartament 1+1 ne pallat te Ri drejt perfundimit, siperfaqe 65,66 m², Kontrate porosie, bosh, kati 7 me ashensor, tualet, ballkon, sistem chiller, dritare termike, orientim me diell., 65 M2, www.dreamalbania.al Property ID :4111138

Botuar më 11/08/2020
52.528,00 euro

RRUGA DURRESIT

prane Bar Kafe Mulliri Vjeter | 90 M2 | 320 Euro

Jepet me qera Ap 1+1 ne pallat te ri, e mobiluar shume mire, siperfaqe 90 m2, kati 3 me ashensor, ballkon i madh, 2 kondicioner., 90 M2, ID: 211108

Botuar më 11/08/2020
320,00 euro/muaj

LAPRAKE

Prane KMY | 65 M2 | 48.500 Euro

Shitet Ap 1+1 me dhome gatimi vec, me hipoteke dhe i rivlersuar, ne pallat ekzistues me tulla, i rikostruktuar komplet, kati 4 jo i fundit, siperfaqe 65 m2, orientim me diell, koridor qe lidh te gjitha ambientet, tualet me dritare, mundesi adaptimi ne Ap 2+1, 65 M2

Botuar më 11/08/2020
48.500,00 euro

PERBALL RAJONIT NR 4

Prane Shkolles Bajram Curri | 58 M2 | 44.000 Euro

Shitet Ap 1+1 parafabrikat, kati 2 me Hipoteke, sip 58 m2, dhome gjumi, kuzhine me aneks, tualet me dritare, ballkon, koridor, e restauruar totalisht me punime cilesore dhe extra, punime te vecanta murale dhe tavani, mobilim , k/bufe dhe dyer druri shume cilesore, orientim me diell, mundesi e lire parkimi., 58 M2

Botuar më 11/08/2020
44.000,00 euro

MYSLYM SHYRI

prane Bar Kafe Mulliri Vjeter | 60 M2 | 400 Euro

Jepet me qera Ap 1+1 me mobilim shum te mir, kati 4 me ashensor, soxhorno gatim ngrenie dhe ndenje, dhome gjumi, ballkon, kondicioner., 60 M2

Botuar më 11/08/2020
400,00 euro/muaj

MYSLYM SHYRI

prane Albtelecom | 33 M2 | 250 Euro

Jepet me qera Garzoniere, me sip 30 m2, ne pallat egzitues, kati 2, i mobiluar, kondicioner., 33 M2

Botuar më 11/08/2020
250,00 euro/muaj

PRANE TREGUT TE MEDRESES

dhe Concord Center | 53 M2 | 48.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 ne pallat te Ri, ne pallat te vogel Rezidencial me punime shum cilesore dhe me Hipoteke, kati dyte banim, sip 53 m2, dhome, sallon, tualet me dritare, ballkon, orientim me diellm mobilim i pjeseshem, 53 M2

Botuar më 11/08/2020
48.000,00 euro

RR MYSLYM SHYRI

prane Albtelecom | 56 M2 | 350 Euro

Jepet me qera Ap 1+1 , me sip 56 m2, kati 2 ne pallat ekzistues, i mobiluar, kondicioner, tualet, 56 M2

Botuar më 11/08/2020
350,00 euro/muaj

RR. "XHANFIZE KEKO",

tek varri bomit | 25 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 25 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 11/08/2020
15.000 leke/muaj
)