Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SARANDE KRYQEZIMI I SPITALIT

Spitali | 75 M2 | 37.000 Euro

Ne Sarande prane kryqezimit te Spitalit SHITET apartament me siperfaqe 75 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe perbehet nga 1 dhome gjumi, ambjent gatim ngrenie ndenje, 1 tualet dhe 2 ballkone. Disponon Certifikate Pronesie.Cmimi 37.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 75 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 29/05/2020
37.000,00 euro

BRENDA UNAZES SE TIRANES

ZONA NDRYSHME, NE RRUGEN M.SHYRRI,VASIL SHANTO, RR KAVAJES,LIQENI ARTIFICIAL,K.PARISIT,K.DIELLIT, SHKOLLA E BALETIT, TREGU ELEKTRIK, RR E BARRIKADAVE, ST.TRENIT, RR DURRESIT, ETJ | 71 M2 | 60.000 Euro

Ne shitje DISA apartamente 1+1 dhe 2+1 ne zona, siperfaqe dhe cmime te ndryshme, duke filluar nga 51.000€ - 140.000€ ne pallate te reja me ashensor ose ne ndertesa ekzistuese te restauruara totalisht, pjeserish te kompletuar ose bosh, 71 M2, kati 3, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Pajisur me Certifikata Pronesie. Kontaktoni per me shume info, tju dergojme disa fotografi + planimetri dhe per nje vizite ne prone, per ndonje prej apartamentet.

Botuar më 29/05/2020
60.000,00 euro

RR. "DIBRES"

ngjitur me murin e Kinostudios | 47 M2 | 33.000 Euro

Shitet 1+1, 47 M2, kati 1, gjendja: e rikonstruktuar, 40m oborr perpara

Botuar më 29/05/2020
33.000,00 euro

UNAZE E RE,

mbas Ales Construksion | 67 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 1+1, 67 M2, kati 4, ashensor, i mobiluar, 1 muaj paradhenit dhe 1 muaj garanci. Çmimi

Botuar më 29/05/2020
350,00 euro

KOMUNA E PARISIT

TEK QENDRA KRISTAL | 75 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 1+1, 75 M2, kati 3, ashensor, kati 1 i banimit. E pershtatshme per banim ose biznes

Botuar më 29/05/2020
300,00 euro

RR. "SITKI CICO"

p.6, shk.4, ap.10, kati 3, karshi shkolles Nikel Dardani | 36 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 36 M2, jepet per 1-2 persona, e kompletuar me te gjitha elektroshtepiake (frigorifer, televizor, lavatrice, me skaldabanje dushi)

Botuar më 29/05/2020
16.000 leke

MARGARITA TUTULANI

mbrapa shkolles deshmoret e lirise | 30 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 30 M2, i mobiluar

Botuar më 28/05/2020
20.000 leke/muaj

HALKIDIKI GREQI

Nea Potidea | 35 M2 | 35 Euro

Ofrojmë Dhoma, Studio dhe Apartmente me Qera Ditore për Pushime Verore, 35 M2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re, Dhoma me qera per Pushime

Botuar më 28/05/2020
35,00 euro/ditë

RR."ARKITEKT SINANI"

tek Xhamlliku | 50 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 28/05/2020
22.000 leke

KODRA E DIELLIT

Rruga Bill Klinton | 60 M2 | 320 Euro

Kodra e Diellit, Rruga Bill Klinton, jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqe 60 m2, kati 1. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, kondicioner. Orientimi me Diell. Vend Parkimi, 60 M2, 1 banjo

Botuar më 28/05/2020
320,00 euro
)