Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

MISTO MAME

Perball Ukt | 40 M2 | 15.000 Leke

40 M2, 2 ambjente, kati 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 09/08/2020
15.000 leke/muaj

RRUGA 7 NENTORI

Prane qendres se qytetit | 70 M2 | 6.000 Leke

Pozicionuar prane qendres se qytetit afer tregut ushqimor dhe industrial dhe te gjitha lehtesive si stacioni urban dhe interurban.Nr i personave 4, 70 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, ofrojme te gjitha paisjet e nevojshme te kuzhines

Botuar më 09/08/2020
6.000 leke/person

RRUGA "BESIM ALLA"

Pallatet Cabej, Misto Mame | 71 M2 | 54.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 plus depo, totalisht i mobiluar ne detaj,me markat me te mira,ne menyre bashkohore,Orjentimi i AP Lindje - Perendim.Apartamenti eshte i bollshem 1 Guzhin+Sallon,Dhone Gjumi,Korridor,Banjo, Depo,Ballokon.I pajisur me cdo gje te nevojshme per nje jetese komode, ne nje zone ne zhvillim me te gjithe infrastrukturen e duhur dhe shum prane te gjitha rrugeve lidhese te Tiranes, 71 M2, 2 ambjente, kati 7, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, depo, i mobiluar, gjendja: e re, Disponon Certifikat Pronesie (Hipotek)

Botuar më 09/08/2020
54.000,00 euro

RR. IRFAN TOMINI, PERBALL PALLATEVE DELIJORGJI, TE URA RE E LANES ME NGJYRA

Pa shkuar te pallati me shigjeta | 60 M2 | 250 Leke

Per çifte 1+1 banjo ballkon, i mobiluar, pallati ri me ashensor, 60 M2, 2 ambjente, kati 6, totali i kateve 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e mire, Uj drita 24h

Botuar më 09/08/2020
250 leke/muaj

RRUGA HOXHA TAHSIM

Ngjitur me shkollen Kongresi Lushnjes | 50 M2 | 20.000 Leke

50 M2, kati 1, totali i kateve 6, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 09/08/2020
20.000 leke

KOMUNA PARISIT

Prane rrethit | 69 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1 nje ap i ndodhur ne katin e pare te nje vile,eshte i mobiluar,i i strukturuar.Cmimi 25000l, 69 M2, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 09/08/2020
25.000 leke/muaj

ASTIR

Prane Bar Artistit | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1 nje ap prane Bar Artistit me sip 60 m2,ne kat e dyte te nje pallati te ri me ashensor,i i mobilu mjaft mire.Cmimi 25000l, 60 M2, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 09/08/2020
25.000 leke

RRUGA E DURRESIT

Pallati 79 , tek pallati mbrapa monumentit adem jasharit | 50 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 2, pjeserisht i mobiluar, Personi duhet te jape 2 muaj paradhenje

Botuar më 09/08/2020
25.000 leke

TEK XHAMIA

tek kopshti botanik | 75 M2 | 280 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, 75 M2, i mobiluar

Botuar më 09/08/2020
280,00 euro/muaj

RR. “KOMUNA PARISIT”,

tek Lulishtja, ne godine 6-kateshe | 35 M2 | 12.000 Leke

Jepen me qera dhoma vetem per vajza, sip. e seciles dhome, 35 M2, te kompletuara dhe te pershtatshme per 2 deri ne 3 persona. Arrredim teper komod, kuzhine me vehte, paisje elektroshtepiake, me tualet secila dhome. Çmimi per secilen vajze

Botuar më 09/08/2020
12.000 leke/person
)