Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ASTIR

mbrapa viles L | 50 M2 | 33.900 Euro

Hitet apartament 1+1 me Hipotekë ne Unazen e Re!Apartamenti eshte i pabanuar me pare...

Botuar më 19/05/2020
33.900,00 euro

TEK ELEONORA

sa kalon Casa Blanken | 37 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 37 M2, i mobiluar

Botuar më 25/05/2020
20.000 leke/muaj

RRUGA : BILL KLINTON

afer tek ura | 77 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 77 M2, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/05/2020
28.000 leke/muaj

KOMUNA PARISIT

Prane Big Marketit | 70 M2 | 310 Euro

Jepet apartament 1+1 i arreduar totalisht me te jitha kushtet bashkohore cdo gje e re dhe cilesore, 70 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 7, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 25/05/2020
310,00 euro/muaj

EUROPIANI

Mbas Europianit | 70 M2 | 260 Euro

Jepet apartament 1+1 dubleks i arreduar totalisht me te gjitha kushte bashkohore cdo gje e re dhe cilesore ,punime shume te mira, 70 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 7, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 25/05/2020
260,00 euro/muaj

MYSLYM SHYRI

Prane Kasrburantit | 65 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar ne menyre bashkohore dhe cilesore,, 65 M2, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 25/05/2020
300,00 euro/muaj

QENDER

prane saj | 69 M2 | 320 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar ne menyre teper cilesore, ne pallat te ri dhe shume cilesore,, 69 M2, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 25/05/2020
320,00 euro/muaj

MBI QENDREN KRISTAL

Rr.Bill Klinton | 65 M2 | 55.000 Euro

65 M2, 5 ambjente, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar

Botuar më 25/05/2020
55.000,00 euro

RRUGA KAVAJES

Mrapa UET | 58 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 1+1, 58 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/05/2020
300,00 euro/muaj

PRANE MYSLYM SHYRIT

Rruga Muhamet Gjlollesha | 60 M2 | 300 Euro

Jepet me qera ambient per banim ose zyra, restauruar totalalisht, me parket, 60 M2, kati 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi

Botuar më 25/05/2020
300,00 euro/muaj

RRUGA ISA BOLETINI, PRANE VILLA VERDE

Mbrapa Big Market, tek Siri Kodra | 57 M2 | 60.000 Euro

Shitet shtepi 1+1, kati 6 i banimit. Ka koridor dhe ballkon. Pallat i ri me ashensor. Ne proces hipotekimi., 57 M2, 2 ambjente, kati 6, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 25/05/2020
60.000,00 euro
)