Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TEK FRESKU,

prane Xhamise se re, | 50 M2 | 29900 Euro
Përshkrim

Shitet 1+1, 50 M2, bashke me sip. e perbashketa, totalisht e mobiluar dhe kompletuar ne menyre bashkohore, kati III, ashensor, dritare dopio xham, me hipoteke.

Karakteristika
Prona te patundshme, Ne shitje, Garsoniere & 1+1
Tek Fresku,, prane Xhamise se re,, 50 M2, 29.900 euro
29.900,00 euro

Botuar më 20/06/2018

Telefon