Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TEK BRRYLI,

perballe shkolles "Niket Dardani" dhe kafe Oslos | 45 M2 | 19.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
Tek Brryli,, perballe shkolles "Niket Dardani" dhe kafe Oslos, 45 M2, 19.000 leke
Kati 1
Përshkrim

Jepet me qera 1+1, 45 M2, kati 1, e pershtatshme per 2-3 persona, me parkim privat per 1 makine.

19.000 leke

Botuar më 15/01/2020

Telefon
)