Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TEK ASTIRI

Rr. "Faik Konica", ne zone te mire, mbi Bar Univers, | 64.5 M2 | 52000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Garsoniere & 1+1
Tek Astiri, Rr. "Faik Konica", ne zone te mire, mbi Bar Univers,, 64.5 M2, 52.000 euro i padiskutueshem
Përshkrim

Shitet ap. 1+1, 64.5 M2, mobiluar me kushte bashkohore te kohes, kati 7, me ashensor, me hipoteke, uje dhe drita 24h.

52.000,00 euro

Botuar më 13/01/2019

Telefon