Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

DON BOSKO

Prane pallateve te Arabit | 62 M2 | 49.000 Euro

Ne zonen e Don Boskos, shitet apartament 1+1. Apartamenti organizohet nga ambjenti i ...

Botuar me 13/10/2018
49.000,00 euro

KOMPLEKSI PANORAMA

Prane Hotel Prestige | 67 M2 | 300 Euro

Tek hipoteka, prane hotel Prestige, jepet me qira apartament 1+1. Apartamenti organiz...

Botuar me 08/10/2018
300,00 euro/muaj

OKAZION TE INSTITUTI HARRY FULZ

NDERMJET ZOGUT TE ZI DHE ZOGUT TE PARE | 58 M2 | 55.000 Euro

Shitet aprtament me cmimi okazion, 58 M2, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, cmimi ne zone mbi 1100euro m2 - Diamond real estate

Botuar me 17/10/2018
55.000,00 euro

APRTAMENT LLUKSOZ

BULEVARDI ZOGU I PARE 100 METRA POSHT FAKULTETIT TE SHKENCAVE | 76 M2 | 320 Euro

Jepet me qera apartamenti lluksoz me qera 1+1 100 metra posht shkencave te natyres shume afer me bustin e ZOGUT DHE VETEM 5MINUTA LARG QENDRES.Apartamenti ndodhet banim te nje pallati te ri te sapo perfunduar me cilesi dhe kushte maksimale i kujdesur ne xhdo detaj. apartamenti i sapo mobiluar, mobiljet qe mungojne ne foto jane duke u mobiluar,gati per daten 1 nentor,,,,, nxitoni, 76 M2, kati 3, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire - Diamond real estate

Botuar me 17/10/2018
320,00 euro/muaj

TEK 21-DHJETORI

afer Mondialit | 63 M2 | 53.000 Euro

Shitet apartament 1+1, me Hipotek, siperfaqe 63 m2, i mobiluar me mobilje ne gjendje shume te mire, apartameti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi, salloni me aneksin e gatimit, tualet me dritare, koridor, ballkon. Shitet per arsye emigracioni., 63 M2, 1 banjo, EVEREST Real Estate

Botuar me 16/10/2018
53.000,00 euro

UNAZE E RE

Unaze e Re | 60 M2 | 250 Euro

Ne zonen e Unazes se re, jepet me qira apartament 1+1. Apartamenti i ndodhur ne katin e 6, organizohet nga ambjenti gatim - ndenjes, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkoni. I mobiluar totalisht ne bashkekohore. Aktualisht eshte me qira deri ne fund te muajit. Cmimi: 250 euro Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Enin ne nr 0676088300, 60 M2, 3 ambjente, kati 6, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar me 16/10/2018
250,00 euro/muaj

TEK VASIL SHANTO

Afer Diplomat 1 | 70 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, siperfaqe 70 m2, i mobiluar ne menyre bashkohore, mobilim i ri dhe i pa banuar me par, kondicioner, tualet, ballkon., 70 M2, 1 banjo, EVEREST Real Estate

Botuar me 16/10/2018
350,00 euro

QENDER

Tek Shallvaret, perball Taiwanit | 75 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, siperfaqe 75 m2, i mobiluar ne menyre moderrne, mobilim totalisht i ri, kondicioner, tualet, ballkon., 75 M2, 1 banjo, EVEREST Real Estate

Botuar me 16/10/2018
400,00 euro

RR.MUHAMED GJOLLESHA

PLL.KAJTAZI | 50 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 2, 2 banjo, 1 ballkon, i mobiluar, jo agjensi, per cifte

Botuar me 16/10/2018
300,00 euro

JORDAN MISJA

afer | 50 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera kati 1 i nje shtepie private, 50 M2, 1 banjo, i mobiluar, preferohen vetem cifte ose familjare , dhe lirohet ne daten 06.10.2018

Botuar me 16/10/2018
17.000 leke/muaj

RRUGA E DIBRES

Prane Komisariatit nr. 4 | 67.63 M2 | 60.000 Euro

Shitet 1+1, 67.63 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me hipoteke

Botuar me 16/10/2018
60.000,00 euro

MBRAPA FAKULTETIT TE SHKENCAVE

100m poshte | 74 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 1+1, 74 M2, kati IV, e kompletuar, pallat I ri.

Botuar me 16/10/2018
300,00 euro