Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PRANE SHKOLLES SE BALETIT

Perballe me Minibashkine 1-2 | 76 M2 | 85.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, 76 M2, kati 7, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, ambjent ...

Botuar më 15/11/2019
85.000,00 euro

GOLDEN PARK

Perballe Spitalit Amerikan 3 | 70 M2 | 51.000 Euro

Shitet Super Apartament 1+1,te Golden Park., 70 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, ambjen...

Botuar më 15/11/2019
51.000,00 euro

FRESKU

Fresku | 70 M2 | 44.000 Euro

Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën e Dajtit. Informacion mbi apartame...

Botuar më 11/11/2019
44.000,00 euro

RR. ALI BAUSHI

Spitali Femijeve | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 60 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 19/11/2019
20.000 leke

BLLOK

Rruga Abdyl Frasheri | 60 M2 | 350 Euro

Jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqe 60 m2, i mobiluar ne menyre bashkohore, parket, tualet me dritare, 2 kondicioner., 60 M2, 1 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 19/11/2019
350,00 euro

QENDER

Tek Selvia | 80 M2 | 300 Euro

Jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqe 80 m2, pallat i ri me ashensor, i mobiluar ne menyre bashkohore, parket, tualet, kondicioner, ballkon., 80 M2, 1 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 19/11/2019
300,00 euro

ALI DEM

tek markata e vjeter | 70 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, bosh, k/bufe, kati 3, pallat i ri, me ashensor

Botuar më 19/11/2019
20.000 leke

9 KATESHET

prane qendres | 79 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, pallat i ri i mobiluar modern me te gjitha kushtet bashkohore, 79 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 19/11/2019
350,00 euro/muaj

TEK 21-DHJETORI

Pas Policise Bashkiake | 60 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqe 60 m2, pallat i ri me ashensor, i mobiluar ne menyre bashkohore, parket, kondicioner, tualet. ( Lirohet ne date 10 Dhjetor ), 60 M2, 1 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 19/11/2019
35.000 leke

MYSLYM SHYRI

tek rrugica Him Kolli | 70 M2 | 380 Euro

Jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqe 70 m2, pallat i ri me ashensor, i mobiluar ne menyre bashkohore, tualet, kondicioner, ballkon., 70 M2, 1 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 19/11/2019
380,00 euro

AFER PALLATIT ME SHIGJETA

Perball Birra Tirana | 70 M2 | 300 Euro

Jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqe 70 m2, pallat i ri me ashensor, i mobiluar ne menyre bashkohore dhe i pa banuar me par, tualet, ballkon., 70 M2, 1 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 19/11/2019
300,00 euro

RR. ALI DEMI

tek azili i pleqve | 70 M2 | 60.000 Euro

Shitet 1+1 me hipotek, 70 M2, kati 2

Botuar më 19/11/2019
60.000,00 euro

NE BLLOK

Prane sheshit Willson | 60 M2 | 300 Euro

Jepet me qira apartament 1+1, 60 M2, kati 4.Pallat ekzistues i restauruar dhe kompletuar me cdo gje.

Botuar më 19/11/2019
300,00 euro/muaj
)