Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION!!! RRUGA E DIBRES

tek shkolla e bashkuar, prane shkolles Ramazan Jarani | 70 M2 | 45.000 Euro

Shitet 1+1, 70 M2, kati 3, i mobiluar, pallat ekzistues, e restauruar ne gjendje perf...

Botuar më 16/07/2020
45.000,00 euro

BLLOKU VASIL SHANTO

Prane KESH | 56 M2 | 49.000 Euro

Vasil Shanto, Shitet Apartament 1+1. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati ekzistues...

Botuar më 13/07/2020
49.000,00 euro

LAPRAKE

Laprake | 62 M2 | 54.000 Euro

Laprake, Shitet Apartament 1+1. Ndodhet ne katin e 7-te, te nje pallati te ri me ashe...

Botuar më 09/07/2020
54.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Prane Ola Fast | 70 M2 | 300 Euro

Komuna e Parisit, Jepet me Qira Apartament 1+1. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallat...

Botuar më 09/07/2020
300,00 euro/muaj

UNAZA E RE

Karburant Kastrati | 70 M2 | 35.000 Leke

Tiranë jepet me qira 1+1+Ballkon+Tualet +Garazh Unaza e Re. Pranë Karburant Kastrat...

Botuar më 08/07/2020
35.000 leke/muaj

TIRANE

Rr Todi Shkurti | 65 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera ambjent 1+1+tualet dhe korridor. Ambjenti mund te perdoret edhe per qellime biznesi., 65 M2, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/07/2020
15.000 leke

TE LIQENI NGJITUR ME GARDEN

TIRANA BANK | 66 M2 | 35.000 Leke

66 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/07/2020
35.000 leke/muaj

RRUGA JORDAN MISJA

Burgu 313 bulevardi i ri | 35 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsonjere e mobiluar ne gjendje te mire (preferohet per cifte), 35 M2, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 16/07/2020
15.000 leke/muaj

TEK FRESKU

Prane stacionit te fundit te porcelanit | 96 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera apartament 1 plus 1, 96 M2, kati 4, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Totalisht I mobiluar super modern mobilim I ri dhe bashkohor pallat I ri dhe I mireadministruar Uji dhe drita 24 ore parkim falas.

Botuar më 16/07/2020
20.000 leke/muaj

PORCELAN, KOMPLEKSI FRATARI

Prane xhamise Xhura, kompleksi Fratari | 44 M2 | 29.500 Euro

Shes Gazoniere, 44 M2, kati 2, totali i kateve 11, 1 banjo, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, bosh, gjendja: shume e mire, Me hipoteke eshte 34 m2 plus 10 m2 jane ambjente te perbashketa. Jo Agjensi Imobilare.

Botuar më 16/07/2020
29.500,00 euro

RRUGA KONGRESI I MANASTIRIT

Perballe pediatrise | 70 M2 | 8.350 Leke

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje, 70 M2, kati 2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/07/2020
8.350 leke/person

BLLOK, PRANE LIBRIT UNIVERSITAR

Bllok, prane Librit Universitar | 52 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera Apartament 1+1, kati 4, siperfaqe 52 m², pallat ekzistues, i mobiluar, dhoma e gjumit me parket, tualet, ballkon, korridor qe lidh te gjitha dhomat, mundesi parkimi, orientim me diell., 52 M2, www.dreamalbania.al Property ID :4219165

Botuar më 16/07/2020
35.000 leke

GJIMNAZI PARTIZANI

TE SELVIA | 65 M2 | 1.400 Euro

Shitet 1+1, 65 M2, pll i ri, me hipotek, mundesi per ndrrim me 2+

Botuar më 16/07/2020
1.400,00 euro

YZBERISHT

shitet | 70 M2 | 55.000 Euro

1+1, 70 M2, kati 7, i mobiluar, me hipoteke

Botuar më 16/07/2020
55.000,00 euro

KRISTAL CENTER

Ngjitur me shkollen At Zef Pllumi | 20 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera nje dhome e kompletuar, 20 M2, 1 banjo

Botuar më 16/07/2020
15.000 leke/muaj
)