Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZE E RE,

pallati Unik, | 80 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 80 M2, kati 5, hyrje e mobiluar. Lirohet shtepia ne dt.1 Tetor

Botuar më 15/09/2018
25.000 leke

DURRËS

tek Mali i Robit, buzë detit | 66 M2 | 42.900 Euro

Shitet 1+1, 66 M2, kati i III banim, hyrje e rregulluar dhe e mobiluar, me hipoteke mund te kembehet me apartament ne Tirane brenda unazes se vogel

Botuar më 18/09/2018
650,00 euro/m2

RRUGA TODI SHKURTI

Mbi tregun elektrik | 60 M2 | 20.000 Leke

Hyrje e nje shtepie dykateshe. Dhome gjumi+ dhome ndenje/guzhine+ banjo+ korridor+ ballkon. E rikonstruktuar dhe rimobiluar., 60 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 18/09/2018
20.000 leke/muaj

OKAZION! QENDER

Prane Toptani Center | 65 M2 | 300 Leke

Jepet me qera apartament 1+1+ guzhina me vehte, pallat i ri, siperfaqe 65 m2, i mobiluar totalisht ne menyre cilesore, tualet, kondicioner, ballkon. E pershtateshme per cift ose per dy studente., 65 M2, 1 banjo, EVEREST Real Estate

Botuar më 18/09/2018
300 leke

MBRAPA TREGUT CAM

ne krah te rruges Myslym Shyrit | 70 M2 | 280 Euro

Jepet me qera 1+1 kati III, 70 M2, i mobiluar

Botuar më 18/09/2018
280,00 euro

OKAZION! RRUGA DRITAN HOXHA

afer Pro Credit Banke | 65 M2 | 200 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 65 m2, i mobiluar ne menyre cilesore, tualet me dritare, ballkon. E pershtateshme per cift ose per dy student., 65 M2, 1 banjo, EVEREST Real Estate

Botuar më 18/09/2018
200,00 euro

RRUGA BARRIKADAVE

afer karburant Gega | 70 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 1+1, kati dyte i nje vile, siperfaqe 70 m2, i mobiluar ne menyre bashkohore dhe me cdo gje te re dhe te pa perdorur me par, tualet me dritare, ballkon., 70 M2, 1 banjo, EVEREST Real Estate

Botuar më 18/09/2018
35.000 leke

OKAZION! AFER KOPESHTIT ZOOLOGJIK

tek Xhamia | 70 M2 | 250 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 70 m2, i mobiluar totalisht ne menyre bashkohore, tualet me dritare, kondicioner, ballkon., 70 M2, 1 banjo, EVEREST Real Estate .

Botuar më 18/09/2018
250,00 euro

RRUGA SULEJMAN DELVINA

afer Diplomat 1 | 67 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1, kati 2, siperfaqe 67 m2, Bosh, i restauruar totalisht, tualet me dritare, ballkon. Jepet dhe per zyra., 67 M2, 1 banjo, Bosh,

Botuar më 18/09/2018
30.000 leke

RR. FROSINA PLAKU

tek kryqezimi | 12 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 12 M2, kati 1

Botuar më 18/09/2018
13.000 leke

RRUGA KAVAJES

afer GLOBE | 75 M2 | 280 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 75 m2, i mobiluar totalisht ne mneyre cilesore, tualet, kondicioner, ballkon., 75 M2, 1 banjo, EVEREST Real Estate

Botuar më 18/09/2018
280,00 euro