Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA FROSINA PLAKU

tek ish klubi Partizani | 58 M2 | 4.500.000 Leke

Shitet 1+1, 58 M2, kati 1, gjendja: e rikonstruktuar, ne pallat parafabrikat, me dokumenta te rregullta. Mundesi me 2+1+shtese

Botuar më 19/08/2018
4.500.000 leke

RR. "BESIM ZYMA",

perballe Spitalit te Femijeve, | 70 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 2, i mobiluar, arredim bashkohor.

Botuar më 19/08/2018
25.000 leke

RR. "E DIBRES",

mbas Viles Gold, | 65 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, ne vile 4-kateshe, arredim dhe mobilim lux, te gjitha paisjet e reja, me ballkon. jepet per te huaj ose familjarem, me kondicioner inverter. JO AGJENSI!!

Botuar më 19/08/2018
35.000 leke

STADIUMI QEMAL STAFA, PRANE RESTORANT FIORE,

pallati ngitur me Inspektoriatin e Punesimit, | 65 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 1+1, sip. rreth, 65 M2, kati 7, totalisht e mobiluar, arredim bashkohor

Botuar më 19/08/2018
350,00 euro

RR. “JORDAN MISJA”

(Anastas Shundi) | 56 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 56 M2, shtepi private, kati I, e kompletuar.

Botuar më 18/08/2018
15.000 leke

RR. ELBASANIT

perballe sofres se ariut | 35 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera dy dhoma plus banjo, 35 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 18/08/2018
15.000 leke

RR. KAVAJES, RR. ELBASANIT, ZOGU I ZI

rr. Hosha tasim, stacioni i trenit, 21 Dhjetorit, rruga Bardhyl | 40 M2 | 10.000 Leke

Kerkoj te mar me qera garzoniere ose 1+1, 40 M2, kati 1, i mobiluar, ose te kujdesem per shtepi pronaret e te ciles jane emigrante. Ju siguroj korrektesi dhe seriozitet te plote

Botuar më 18/08/2018
10.000 leke

PAS GLOBE

RRUGA BABE REXHA | 20 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsioniere, 20 M2, kati 1, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 18/08/2018
15.000 leke

RR. HAKI GJICI

prane ish Kolegjit Flabina | 50 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 18/08/2018
16.000 leke

RR. ALI VISHA

prane qytetit studenti, 5 minuta ne kembe nga ura ne rrugen e Elbasanit | 35 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garzoniere, 35 M2, kati 3, i mobiluar, pamje jug perendim, ambjet me vete gatimi, dhome gjumi e ambjent ndenje

Botuar më 18/08/2018
20.000 leke