Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SUPER APARTAMENT NE SHITJE! SHKOLLA E KUQE

shitet | 68 M2 | 85.000 Euro

1+1. Sip, 68 M2, Kati 2. Pallat i vitit 2021. Ne perfundim te punimeve. Ndertim shume...

Botuar më 09/04/2021
85.000,00 euro

ZYRË ME QIRA NË DON BOSKO PRANË VIZION + NË TIRANË (ID 4261093)

Don Bosko, afër Vizion +, buzë rrugës | 70 M2 | 300 Euro

Jepet me qira zyrë, në ndërtese të re me cilësi të lartë, sipërfaqe 70 m², bosh vetem me guzhine, 2 kondicionere, kati i dytë me ashensor, përbëhet nga 2 dhoma, korridori lidhës, garazhe poshtë ndërtesës extra, tualet, ballkon i madh, dollap i ri, mundësi reklamimi., 70 M2, Property ID : 4261093 www.dreamalbania.al

Botuar më 13/04/2021
300,00 euro

APARTAMENT 1+1 ME QERA NE BULEVARDIN ZOGU I I PRANE MINISTRISE SE DREJTESISE NE TIRANE (ID 4211476)

Bulevardi Zogu i I, prane Ministrise se Drejtesise | 65 M2 | 350 Euro

Jepet me qera Apartament 1+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 65 m², i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore , kati 7 me ashensor, kondicioner, tualet, orientim me diell., 65 M2, Property ID :4211476 www.dreamalbania.al

Botuar më 13/04/2021
350,00 euro

STACIONI I TRENIT

Kompleksi Usluga | 70 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 ne kompleksi Usluga, Stacioni i Trenit.Apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor.Ka hapesira komode, ndricim natyral.Eshte i mobiluar dhe ne gjendje shume te mire., 70 M2, 4 ambjente, kati 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacione kontaktoni-Agjensi imobilare Real Home!

Botuar më 13/04/2021
300,00 euro/muaj

RRUGA DURRESIT

Prane Shpesa.al | 50 M2 | 300 Euro

Jepet apartament 1+1 i arreduar totalisht me te gjitha kushtet bashkekohore cdo gje ere dhe cilesore ,pallat ekzistues ,hyrje e rikonstruktuar totalisht nga e para., 50 M2, 2 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 13/04/2021
300,00 euro/muaj

HARRY FULS

Prane Tij | 55 M2 | 350 Euro

Jepet apartament 1+1 i arreduar totalisht ne menyre lux cdo gje e re dhe cilesore pallat i i ri i mireadministruar ne nje zone te aksesueshme ,, 55 M2, 2 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 13/04/2021
350,00 euro/muaj

STACIONI TRENIT

Te Fakulteti Shkencave te Natyres | 70 M2 | 350 Euro

Apartament 1+1 pallat i ri me ashensor Stacioni i Trenit Mbas Fakultetit te Shkencave te Natyres Verande e madhe Dhom gjumi me krevat dopjo, 70 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 13/04/2021
350,00 euro/muaj

RRUGA KAVAJES

Condor Center | 60 M2 | 300 Euro

Jepet apartament 1+1 e arreduar totalisht me te gjitha kushtet bashkekohore cdo gje e re dhe cilesore, 60 M2, 2 ambjente, kati 5, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 13/04/2021
300,00 euro/muaj

APARTAMENT 1+1 ME QERA NE RRUGEN RIZA CEROVA PRANE KISHES RILINDJA (ID 4211570).

Ne rrugen Riza Cerova prane Kishes Rilindja | 73 M2 | 300 Euro

Jepet apartament 1+1 me qera, siperfaqja 73 m², pallat i ri, kat i 3, ashensor, e mobiluar, tualet, korridor., 73 M2, Property ID : 4211570 www.dreamalbania.al

Botuar më 13/04/2021
300,00 euro

RRUGA ELBASANIT

Mbas Shkolles se Baletit | 78 M2 | 35.000 Leke

Jepet apartament i organizuar 1+1 ne katin e 4 pallat i ekzistues , mobilim bashkekohore ne gjendje shume te mire,komod, 78 M2, 2 ambjente, kati 4, totali i kateve 7, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 13/04/2021
35.000 leke/muaj

RRUGA DURRESIT

Prane Hotel Coloseo | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepet apartament 1+1 kati 2 pallat ekzistues i rikonstruktuar nga e para cdo gje e re dhe cilesosre, 60 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 13/04/2021
30.000 leke
)