Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA MYSLYM SHYRI

Prane Big Market | 70 M2 | 400 Euro

Myslym Shyri, Jepet me Qira Apartament 1+1. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te...

Botuar më 07/04/2020
400,00 euro/muaj

MYSLYM SHYRI

tek ish kinema dajti | 78 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament super modern ne zone elitare. Apartamenti ka ndricim natyral...

Botuar më 07/04/2020
350,00 euro/muaj

RR. "ALI VISHA" 500M MBAS AMBASADES AMERIKANE. 20 MINUTA NE KEMBE ME QENDREN E TIRANES

300m mbi Shkolla Mihal Grameno. 20 minuta ne kembe me qendren e tiranes (Sheshi Skenderbej) | 50 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera 1+1. JO Studenta., 50 M2, 1 ambjent, kati 3, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per 2 persona. Krevate teke

Botuar më 08/04/2020
23.000 leke/muaj

ASTIR

Vila L | 45 M2 | 20.000 Leke

E mobiluar, 45 M2, 3 ambjente, kati 6, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, oborr, i mobiluar, gjendja: e mire, jepet per familjare ,per afat te gjate ( 200 mij lek garanci paradhenie )

Botuar më 08/04/2020
20.000 leke/muaj

UNAZA E RE

100 m mbrapa bar artisti | 50 M2 | 200.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 1, totali i kateve 3, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 08/04/2020
200.000 leke/muaj

KODRA E DIELLIT

Prane “Supermarket Aldi” | 75 M2 | 35.000 Leke

Prane “Supermarket Aldit” jepet me qira apartament 1+1 i organizuar ne form Dublex, ka mobilim bashkohore me shume stil dhe elegance. Per me shume informacion ose per foto ju lutem me kontaktoni, 75 M2, 3 ambjente, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re - REAL HOME

Botuar më 08/04/2020
35.000 leke/muaj

KOMUNA PARISIT

Komuna Parisit | 60 M2 | 63.000 Euro

Apartamenti organizohet nga nje sallon se bashku me kuzhinen , nje dhome gjumi , nje tualet me ajrim natyral dhe nje ballkon. Ka kubature te rregullt. Lokalizohet ne nje zone mjaft te kerkuar te Tiranes. Ndodhet ne nje pallat te ri te dhe te mire administruar. Ofron te gjitha fasilitetite ne zone. Per informacion apo vizite ne prone ju lutem kontaktoni., 60 M2, 2 ambjente, kati 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 08/04/2020
63.000,00 euro

QENDER

9 kateshet | 53 M2 | 300 Euro

Qender, 9- kateshet, jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqe 53 m2, kati 2 me ashensore, i mobiluar ne menyre bashkekohore, tualet, kondicioner, te gjitha mobiljet te reja te pa perdorura me pare, orientim me diell.Jepet me qera 300 Euro ne muaj, 53 M2, 1 banjo

Botuar më 08/04/2020
300,00 euro

TEK LIQENI I THATE

Kompleksi FZ Construction | 55 M2 | 54.000 Euro

Shitet apartament 1+1, 55 M2, ati 1 banim.Punime cilesore. Apartament i kompletuar me cdo gje.

Botuar më 08/04/2020
54.000,00 euro

OKAZION! TEK BRRYLI

shitet | 56 M2 | 53.000 Euro

Apartament 1+1, 56 M2, kati 3. Pallat ekzistues me tulla. Apartament i restauruar totalisht.

Botuar më 08/04/2020
53.000,00 euro

OKAZION! NE RRUGEN MYSLYM SHYRI

mbrapa Bar Santes | 83 M2 | 83.000 Euro

Shitet apartament 1+1, 83 M2, Kati 4.Pallat i ri me hipoteke.Punime cilesore

Botuar më 08/04/2020
83.000,00 euro

SUPER OKAZION!!! NE BLLOK

shitet | 80 M2 | 80.000 Euro

Apartament 1+1, 80 M2, kati 5. Pallat i ri i vitit 2004 me hipoteke. Punime cilesore.

Botuar më 08/04/2020
80.000,00 euro
)