Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

STADIUMI AIR ALBANIA

Perballe Stadiumit | 70 M2 | 350 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
Stadiumi Air Albania, Perballe Stadiumit, 70 M2, 350 euro
2 ambjente, 1 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi, i mobiluar, ngrohje/ftohje, gjendja: e re, kati 8, ashensor
1 ballkon
Përshkrim

Jepet apartament 1+1 i arreduar totalisht me te gjitha kushtet bashkohore cdo gje e re dhe cilesore pallat i ri, 70 M2, 2 ambjente, kati 8, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

350,00 euro/muaj

Botuar më 24/03/2020

Telefon
Email
)