Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

ST QEMAL STAFA

Super apartament 3+1 per shitje St. Qemal Stafa | 162 M2 | 265000 Euro
Përshkrim

Pallat i ri pamje fantastike nga parku i Liqenit.ME HIPOTEKE.Disponon dhe 2 poste parkimi me cmim ekstra nese do duhen te blihen., 162 M2, kati 7, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, vendparkim, gjendja: shume e mire

Karakteristika
Prona te patundshme, Shitje, Garsoniere & 1+1
St qemal stafa, Super apartament 3+1 per shitje St. Qemal Stafa, 162 M2, 265.000 euro
2 banjo, gjendja: shume e mire, kati 7
Vendparkim
265.000,00 euro

Botuar më 15/05/2018

Telefon
Email