Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SIRI DODRA

Selvia | 65 M2 | 350 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
Siri Dodra, Selvia, 65 M2, 350 euro
I mobiluar, gjendja: shume e mire, kati 1
Përshkrim

Jepet 1+1 me qira kati 1 i nje vile me vendodhje tek Siri Kodra prane Big MarketVila ndodhet ne nje nder zonat me te mira e cila na mundeson te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode.Ka nje organizim shume te mire dhe hapesira te bollshme, i ndare ne sallon ndenje, kuzhine e vecuar, 1 dhome gjumi, 1 tualet, verandeMundesi parkimi, 65 M2, kati 1, i mobiluar, gjendja: shume e mire

350,00 euro/muaj

Botuar më 15/01/2020

Telefon
Email
)