Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHTEPI NE SHITJE - ASTIR

Midis Astirit dhe Yzberisht | 74 M2 | 78000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Apartamente 1+1 & garsoniere
Shtepi ne shitje - Astir, Midis Astirit dhe Yzberisht, 74 M2, 78.000 euro i diskutueshem
2 ambjente, 1 banjo, sallon ndenje, ambjent gatimi, i mobiluar, gjendja: e mire, kati 6, ashensor
1 ballkon
Përshkrim

Apartament ne shitje, kubature te rregullt me hapsira te bollshme. Gati per banim, shume i pershtashem dhe per investim pasi zona ka shume kerkesa per qera., 74 M2, 2 ambjente, kati 6, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

78.000,00 euro

Botuar më 07/06/2023

Telefon
)