Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

!!!SUPER CMIM !!!SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE PEDIATRISE.

Kongresi Manastirit | 50 M2 | 55.000 Euro

Hyrje me Ndricim Natyral.Nje nder Zonat me te Preferuara te Tiranes , Mundesi Shume e...

Botuar më 03/02/2023
55.000,00 euro

APARTAMENT NE SHITJE,TEK VASIL SHANTO 1+1 SUPER CMIM!!

Mbrapa Pasticeri Eleniko | 54 M2 | 65.000 Euro

Pallat ekzistues me hipoteke.I rikonstruktuar totalishtShume e pershtateshme per inve...

Botuar më 28/01/2023
65.000,00 euro

JEPET ME QERA 1+1 KATE PARE VILE NE YZBERISH

RRUGA ALEKSANDER MOISIU | 65 M2 | 30.000 Leke

65 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 04/02/2023
30.000 leke

???JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1??

prane Hotel Mondial | 64 M2 | 400 Euro

?? 21 Dhjetori , , prane Vila 15 ???pallat I ri ??Kati 2?? Ashensor po??Siperfaqa bruto: 64 m2 ??Organizohet: ??? Sallon ndenje dhe ambjent gatimi me vete ??? Dhoma gjumi 1???Ballkon 1??Tualete 1 ??Ofrohet ??E mobiluar ??Parket po???Pllake jo??? Kondicioner po??I pa banuar me pare ??Ka kubatur te rregullt Cmimi 400 E ..1 qera 1 garanci [ID THN 017], 64 M2, kati 2, ashensor, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 04/02/2023
400,00 euro/muaj

JEPET ME QERA GARSONIERE TEK ISH PROFARMA PER NJI PERSON

TEK LKRYQEZIMI I PROFARMES | 35 M2 | 30.000 Leke

PREFEROHEN GOCA, 35 M2, kati 1, 1 banjo

Botuar më 04/02/2023
30.000 leke

???JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1??

?? Rr Qemal Stafa , afer shkolles se kuqe | 42 M2 | 35.000 Leke

???kat vile??Kati 1??Siperfaqa neto: 42 m2 ??Organizohet: ??? Sallon ndenje dhe ambjent gatimi se bashku??? Dhoma gjumi 1??Tualete 1 ??Ofrohet ??Pjeserisht e mobiluar ??Parket po???Pllake po???Gjendja e re ??I pa dhene me pare me qera??Ka kubatur te rregullt Nese kerkohet mobilim cmimi i ndryshon Cmimi: 35000 LEKE , 2 qera 1 garanci [ID THN 018], 42 M2, kati 1, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 04/02/2023
35.000 leke/muaj

21 DHJETORI

Kompleksi Kontakt | 70 M2 | 500 Euro

Apartament 1+1 me qira, 70 M2, kati 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 04/02/2023
500,00 euro/muaj

JEPET GARSONIERE ME QERA DON BOSKO

Ne fillim te Don Boskos per nji person ka dhom dhe tualet kate pare vile | 35 M2 | 20.000 Leke

35 M2, kati 1, 1 banjo

Botuar më 04/02/2023
20.000 leke

JEPET SHTEPI ME QERA 1+1

Hyrja ne peshte pallat te ri 200 m ne rrugicen e Spitalit AMERIKATN 2 | 65 M2 | 400 Euro

PERBALL QSUT, 65 M2, kati 3, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon

Botuar më 04/02/2023
400,00 euro

RRUGA E DIBRES

Kompleksi Arlis | 75 M2 | 450 Euro

Apartament 1+1 me qira, 75 M2, kati 10, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 04/02/2023
450,00 euro/muaj

21 DHJETORI

shkolla Sabaudin Gabrani | 27.5 M2 | 42.500 Euro

Garsoniere per shitje, 27.5 M2, 1 ambjent, kati 1, 1 banjo, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar, disponon dokumentacion te rregullt hipotekor

Botuar më 04/02/2023
42.500,00 euro

???JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1?? [ID SS 057]

??Rruga Dibres, Prane Spital Amerikan 2 | 74 M2 | 350 Euro

??Kati 4 ?? Ashensor jo??Siperfaqa bruto: 74m2 Per pak dite mobilohet i teri??Organizohet: ??? Sallon dhe ambjent gatimi ??? Dhoma gjumi 1??Tualete 1 ???Korridor Ofrohet ??E mobiluar me te gjitha kushtet brenda??Parket po???Pllake po??Ne gjendje shume te mir???Kondicioner po??Ka kubatur te rregullt Cmimi: 350 E . 1 qera / 2 garanci [ID SS 057], 74 M2, 1 banjo

Botuar më 04/02/2023
350,00 euro
)