Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

LAPRAKE

Laprake | 71 M2 | 250 Euro

Laprake, Jepet me Qira Apartament 1+1. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistu...

Botuar më 29/06/2020
250,00 euro/muaj

RRUGA KAVAJES

tek Bogdanet | 70 M2 | 300 Euro

Jepet me qera Ap 1+1 i mobiluar ne menyre bashkohore, ne pallat te ri me ashensore, dhe zone teper e preferuar dhe aksesueshme, 70 M2, kati 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 02/07/2020
300,00 euro/muaj

RRUGA ELBASANIT

pas Ambasades Amerikane | 70 M2 | 32.000 Leke

Jepet me qera Apartament 1+1 i mobiluar ne menyre bashkohore dhe cilesore , ne pallat te ri te mireadministruar, 70 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 02/07/2020
32.000 leke/muaj

BLLOKU

prane Vesa Center | 70 M2 | 300 Euro

Jepet me qera Apartament 1+1 i mobilusr totalisht me tr gjitha kushtet ne menyre bashkohore dhe cilesore, ne pallat te mireorganizuar dhe zone te preferuar, 70 M2, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 02/07/2020
300,00 euro/muaj

TEK 21 DHJETORI,

perballe konvikteve te Ing. Ndertimit, | 70 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 3, i mobiluar, per nje cift ose tre vajza

Botuar më 02/07/2020
20.000 leke

PALLATI ME SHIGJETA

TEK VELIAJ PETROL, RRUGA E KAVAJES | 120 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje vile 5 kateshe, 120 M2, kati 3, 1 ballkon, verande, i mobiluar

Botuar më 02/07/2020
25.000 leke

PRANE RESTORANT DURRESIT

shitet 1+1 | 52.2 M2 | 60.000 Euro

Orjentim veri perendim, 52.2 M2, kati 8, totali i kateve 9, i mobiluar, pallat i ri.

Botuar më 02/07/2020
60.000,00 euro

EUROPIANI

100 m mbas UETIT | 70 M2 | 250 Euro

Jepet aparta,ment 1+1 dublex kati pare dhe kati 2 i arreduar totalisht me te gjitha kushtet bashkohore e pershtatshme per 3 persona ose familjare ose studente, 70 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 7, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 02/07/2020
250,00 euro/muaj

LIQENI THATE

Tirane | 70 M2 | 350 Euro

Jepet me qera Apartament 1+1 i mobiluar totalisht me te gjitha kushtet cilesore dhe bashkohore, ne pallat te ri, ne nje zone te qete, 70 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 02/07/2020
350,00 euro/muaj

RR. MYSLYM SHYRI

perballe Rio Bar | 65 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, i mobiluar

Botuar më 02/07/2020
30.000 leke

RRUGA E KAVAJES

prane Kondor Center | 47 M2 | 36.000 Euro

Shitet garsoniere, orjentim jug, me hipoteke, 47 M2

Botuar më 02/07/2020
36.000,00 euro
)