Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHKOZE

rruga Shote Galica | 60 M2 | 35400 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Garsoniere & 1+1
Shkoze, rruga Shote Galica, 60 M2, 35.400 euro
Përshkrim

Shitet vile 5 kateshe, apartamente 1+1, 2+1 dhe 3+1, siperfaqe nga, 60 M2, deri 119m², punime cilesore, pamje piktoreske, me parkim te hapur, me ballkone, hipoteke te rregullt. Telefononi ne viber tek numri grek ose tel. Çmimi

590,00 euro/m²

Botuar më 14/08/2019

Telefon