Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. "VLLAZEN HUTA"

Prapa Ministrise se Jashtme | 70 M2 | 350 Euro

Prapa Ministrise se jashtme, Jepet me Qira Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaq...

Botuar me 25/09/2018
350,00 euro/muaj

RR. "E DIBRES",

mbas Viles Gold | 65 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, ne vile 4-kateshe, arredim dhe mobilim lux, te gjitha paisjet e reja, me ballkon. jepet per te huaj ose familjarem, me kondicioner inverter. JO AGJENSI!!

Botuar me 26/09/2018
35.000 leke

BLLOKU VILAVE SELITE

afer | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera kati 4 papafingo, 60 M2, 1 banjo, i mobiluar, uje drita 24 ore , preferohen familjare

Botuar me 25/09/2018
30.000 leke/muaj

RRUGA GRAMOZ PASHKO

900 meter mbi Fakultetin Ekonomik | 18 M2 | 15.000 Leke

Garsoniere e kompletuar me te gjitha kushtet, 18 M2, kati 1, 1 banjo, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 25/09/2018
15.000 leke/muaj

SIRI KODRA

Rr.Besa | 40 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 40 M2, 1 banjo, i mobiluar, Vetem per cifte ose familjare

Botuar me 25/09/2018
18.000 leke

QENDER

afer Ministrise Drejtesise | 70 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1, siperfaqe 70 m², i mobiluar ne menyre bashkohore, kondicioner, tualet me dritare, ballkon., 70 M2, 1 banjo, EVEREST Real Estate

Botuar me 25/09/2018
35.000 leke

KOMUNA PARISIT

tek Lulishtja | 72 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, pallat I ri me ashensor, siperfaqe 72 m², i mobiluar ne menyre bashkohore, kondicioner, tualet, ballkon, orintimi me diell., 72 M2, 1 banjo, EVEREST Real Estate

Botuar me 25/09/2018
300,00 euro

MYSLYM SHYRI

afer ish Ekspozites | 67 M2 | 330 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, siperfaqe 67 m2, i mobiluar ne menyre bashkohore, kondicioner, tualet, ballkon., 67 M2, 1 banjo, EVEREST Real Estate

Botuar me 25/09/2018
330,00 euro

RRUGA ELBASANIT

afer Drejtorise Higjenes | 65 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1+guzhina me vehte, siperfaqe 65 m2, i mobiluar totalisht ne menyre cilesore, tualet, kondicioner., 65 M2, 1 banjo, EVEREST Real Estate

Botuar me 25/09/2018
30.000 leke

PALLATET AGIMI

Blv. Bajram Curri | 60 M2 | 310 Euro

Pallatet Agimi, Jepet me qira apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim, pallat ekzistues. Organizohet nga nje dhome ndenje dhe gatimi, nje dhome gjumi dhe nje tualet (ajrim natyral). Apartamenti eshte totalisht i mobiluar. Cmimi: 310 euro/muaj. Per me shume info apo nje vizite ne prone, kontaktoni Flavia ne nr 0692176666, 60 M2, 3 ambjente, kati 5, totali i kateve 6, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar me 25/09/2018
310,00 euro/muaj

TEK 9 KATESHET

mbrapa Prokuorise | 78 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 1+1, 78 M2, 2 ballkone, pallat i ri 15 katesh, kati 9, me ashensor, e kompletuar me kushte bashkohore te kohes, me kondicionim

Botuar me 25/09/2018
300,00 euro