Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHKOLLA ALI DEMI

ndermjet ures se elbasanit dhe Brrylit, prane shkoles 1 maj 3 minuta larg shkolles se baletit | 54 M2 | 22.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
Shkolla ali demi, ndermjet ures se elbasanit dhe Brrylit, prane shkoles 1 maj 3 minuta larg shkolles se baletit, 54 M2, 22.000 leke i padiskutueshem
1 banjo, bosh, gjendja: e mire, kati 4
1 ballkon
Përshkrim

Jepet me qera apartamenti 1+1 me siperfaqe 54m2 ne katin e 4 te pallati 5 katesh ekzistues pa ashensor,, 54 M2, kati 4, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e mire, 3 muaj parapagim, 2 muajt e pare dhe 1 garanci

22.000 leke/muaj

Botuar më 03/12/2019

Telefon
)