Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. "HAXHI HYSEN DALLIU"

prane Prokurorise se Krimeve te Renda, ne rruge kryesore | 57.7 M2 | 51.930 Euro

Shitet me cmim okazion nen vleren e tregut per arsye emigrimi ap.1+1, 57.7 M2, kati I...

Botuar më 21/02/2020
51.930,00 euro

TIRANA GOLDEN PARK

Perballe Spitalit Amerika 3 | 64.4 M2 | 49.000 Euro

Apartamenti eshte ne pallat te ri shume cilesore, shitet i mobiluar per vleren 53000 ...

Botuar më 19/02/2020
49.000,00 euro

SHKOLLA BASHKUAR

Rruga Dibres | 67 M2 | 28.000 Leke

Tiranë Apartament për Qira Shkolla Bashkuar. Sipërfaqe 67m2, kati parë banim. E kompletuar. Konfigurim 1+1+Ballkon+Tualet. Vetëm 60m nga stacioni i autobuzit. Pallat i mirëmbajtur pa ashensor Cmimi 28.000Lek/Muaji. Kontakt Origjinal Albania, 67 M2, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 25/02/2020
28.000 leke/muaj

RRUGA ALI DEMI

perballe me fushen,tek stacioni autobusit | 60 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera 1+1 i mobiluar, pallat ekzistues, 60 M2, 2 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/02/2020
28.000 leke/muaj

TEK OXHAKU

PRANE XHAMISE XHURA | 55 M2 | 45.000 Euro

Shitet 1+1, 55 M2, kati 3, bosh, pallat me tulla, me depozite, me pamje nga Dielli, hyrje e rregulluar ne menyre bashkohore, me hipoteke

Botuar më 25/02/2020
45.000,00 euro

TEK OXHAKU

PRANE XHAMISE XHURA | 55 M2 | 45.000 Euro

Shitet 1+1, 55 M2, kati 3, bosh, pallat me tulla, me depozite, me pamje nga Dielli, hyrje e rregulluar ne menyre bashkohore, me hipoteke

Botuar më 25/02/2020
45.000,00 euro

RRUGA ALEKSANDER MOISIU

100 m mbi komisariatin nr. 4 | 60 M2 | 26.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 5, i mobiluar

Botuar më 25/02/2020
26.000 leke/muaj

RR. BELUL HATIBI

tek oxhaku | 52 M2 | 42.000 Euro

Shitet 1+1, 52 M2, kati 3, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, me dokumenta te rregullta. Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 25/02/2020
42.000,00 euro

ALI DEM

Prane Big Market | 54 M2 | 42.000 Euro

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Ali Demit.Apartamenti ndodhet ne lagje te qete, prane shkollave, stacione te autobuseve, supermarkete dhe facilitete te tjera qe bejne jetesen komode.Organizohet ne 1 dhome ndjenjeje, 1 dhome gjumi, korridor, tualet dhe ballkon., 54 M2, 1 banjo

Botuar më 25/02/2020
42.000,00 euro

UNAZA E RE

prane Astirit, tek rotondo | 70 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 3, ashensor, i mobiluar, pallat i ri

Botuar më 25/02/2020
28.000 leke

TREGU ELEKTRIK

Rruga Petro Nini Luarasi | 70 M2 | 270 Euro

1+1, pallat i ri, orientimi jug, 70 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/02/2020
270,00 euro/muaj

TEK SPITALI AMERIKANE 3

jepet me qera | 70 M2 | 30.000 Leke

1+1, 70 M2, i mobiluar

Botuar më 25/02/2020
30.000 leke
)