Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITEN 2 AP. 1+1 NE ASTIR PRANE BAR 2 PALMA

Astir prane Bar 2 Palma | 145 M2 | 85000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Garsoniere & 1+1
Shiten 2 ap. 1+1 ne Astir prane Bar 2 Palma, Astir prane Bar 2 Palma, 145 M2, 85.000 euro i diskutueshem
4 ambjente, 2 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi, i mobiluar, gjendja: e mire, kati 7, ashensor
2 ballkone
Përshkrim

Ne Tirane prane Bar 2 Palmat SHITEN 2 apartamente 1+1 qe jane ngjitur me njeri tjetrin ne te njejtin kat. Njeri ka siperfaqe totale 63,4 m2 ndersa tjetri ka siperfaqe totale 81,2m2. Apartamentet ndodhen ne pallat te ri me ashensor dhe jane totalisht te mobiluar. Jane ne proces Hipotekimi.Cmimi 85.000 euroPer cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 145 M2, 4 ambjente, kati 7, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e mire

85.000,00 euro

Botuar më 15/01/2020

Telefon
Email
)