Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHESHI WILLSON, AFER KOMPLEKSIT NOBIS DHE LIQENIT ARTIFICIAL

Sheshi Willson, afer kompleksit Nobis dhe Liqenit artificial | 70 M2 | 450 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
Sheshi Willson, afer kompleksit Nobis dhe Liqenit artificial, Sheshi Willson, afer kompleksit Nobis dhe Liqenit artificial, 70 M2, 450 euro
Përshkrim

Jepet me qera Apartament 1+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha ne menyre bashkekohore, siperfaqe 70 m², kati 5 me ashensor, 2 kondicionere, lavastovilje, tualet, ballkon me pamje te lire e relaksuese, tende, orientim me diell, i mobiluar ne detaje me te gjitha enet e kuzhines, deri ne carcafe dhe batanije, hekur hekurosje., 70 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4211471

450,00 euro

Botuar më 30/06/2020

Telefon
Email
)