Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. "EMIN DURAKU",

shkalla 2, prane stadiumit Dinamo, | 69 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 69 M2, kati 2, bosh, Jo agjensi.

Botuar më 21/08/2018
35.000 leke

RR. VASO PASHA

tek fakulteti i Drejtesise | 35 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera garsioniere, 35 M2, i mobiluar, kerkohen dy studente, pagesa per 2 muaj

Botuar më 21/08/2018
23.000 leke

RR. "KARL GEGA',

tek stacioni i trenit | 30 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garzoniere, 30 M2, 1 ambjent, kati 2, totali i kateve 2, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/08/2018
15.000 leke/muaj

MBRAPA PALLATIT ME SHIGJETA

jepet me qera garsoniere, ne shtepi private. | 25 M2 | 13.000 Leke

E kompletuar, 25 M2, uje dhe drita 24h.

Botuar më 21/08/2018
13.000 leke

PRANE IKV, MBI KINOSTUDIO

PA SHKUAR TEK RESTORANT FRESKU | 65 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, kati 4, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, me k/bufe dhe sobe. Garancia nje qera mujore dhe pagese te sherbimit te shkalles. Vetem familje. Jo agjensi.

Botuar më 21/08/2018
15.000 leke/muaj

RESTORANT FRESKU

Perballe Bar Kafe Selita, pallati i ri ngjitur me Shkollen 9 vjecare 17 Shkurti | 62 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 62 M2, kati 4, totali i kateve 6, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Vetem familje. Garancia nje qera. Plus pagese te sherbimit ashensorit dhe pastrimit te shkalles

Botuar më 21/08/2018
15.000 leke/muaj

RR HASAN VOGLI. PRANE UNIVERSITETIT MARLIN BARLETI SELITE

Ish Karburant Selita | 73 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 73 M2, 2 ambjente, kati 4, totali i kateve 6, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/08/2018
25.000 leke/muaj

ISH FUSHA E AVIACIONIT

PRANE SHKOLLES "DHORA LEKA" | 18 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere (dhome+banjo), 18 M2, kati I i nje shtepie private, e pershtatshme per 2 student ose studente ose cift i ri

Botuar më 21/08/2018
15.000 leke

KAFJA E RREMES

Rruga e Kercikeve, tek Bar Palma | 65 M2 | 14.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, kati 4, totali i kateve 4, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 21/08/2018
14.000 leke/muaj

DURRES

GOLEM, TE MALI I ROBIT, KOMPLEKSI "PALUSHI" | 70 M2 | 25.000 Euro

Shitet ap.1+1, 70 M2, me ballkon, kati IV, me hipoteke

Botuar më 21/08/2018
25.000,00 euro