Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SAUK,

ngjitur me Policine Ushtarake | 60 M2 | 17.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
SAUK,, ngjitur me Policine Ushtarake, 60 M2, 17.000 leke
Përshkrim

Jepet me qera 1+1 me sip. 50 dhe 1+1 kati II, 60 M2, hyrje te mobiluara. Çmimi

17.000 leke/muaj

Botuar më 11/06/2019

Telefon