Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

LAGJIA ALI DEMI

tek fusha | 82 M2 | 70.000 Euro

Shitet 1+1, 82 M2, kati 5, ashensor, + garazh. Pallat i ri. Ndertim bashkekohor. Cmim...

Botuar më 18/06/2018
70.000,00 euro

RR."ARKITEKT SINANI"

tek Xhamlliku | 50 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 18/06/2018
22.000 leke

TE ISH STACIONI I FUNDIT I TIRANES SE RE

mbi Shijaks Burk | 55 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 55 M2, 1 banjo, bosh

Botuar më 18/06/2018
30.000 leke/muaj

QYTET STUDENTI

PRANE POSTES SE POLICIS | 45 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 45 M2, kati 2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/06/2018
1.000 leke

QYTET STUDENTI

PRANE POSTES SE POLICIS | 65 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, kati 3, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/06/2018
18.000 leke

RR. E DURRESIT

ndermjet Universitetit Zonja e Keshillit te Mire dhe godines te Lotaria Kombetare | 40 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, preferohen 2 vajza, 40 M2, kati 2, 1 banjo, 1 ballkon, verande, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/06/2018
18.000 leke/muaj

GOLEM

kompleksi freskia | 44 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera apartamen garsoniere, 44 M2, 1 banjo, i mobiluar, me kondicioner

Botuar më 18/06/2018
20.000 leke

RRUGA E KAVAJES

PALLATI ME SHIGJETA | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 8, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 18/06/2018
20.000 leke

RRUGA "BUDI",

SHKOLLA LABINOTI, | 40 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garsioniere, 40 M2, i mobiluar, dhe kompletuar me elektroshtepiake.

Botuar më 18/06/2018
20.000 leke

DURRES,

plazh, tek pista Iliria | 60 M2 | 31.800 Euro

Shitet 1+1, 60 M2, 1 banjo, ashensor, bosh, gjendja: e re, me dokumenta

Botuar më 18/06/2018
530,00 euro/m2

DON BOSKO

prane vizion plus | 68 M2 | 250 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, pallat i ri i mobiluar me te gjitha paisjet te reja dhe bashkohore., 68 M2, 3 ambjente, kati 4, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re - Re one

Botuar më 18/06/2018
250,00 euro/muaj