Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

LINZE,

perballe Lokal i Stafes, | 100 M2 | 20.000 Leke

Jepen me qera apartamente 1+1 dhe 2+1, bosh, kate te ndryshme. sip.70 dhe, 100 M2, pa...

Botuar më 21/01/2020
20.000 leke

TE KOMUNA PARISIT

te kikat e Vjetra | 70 M2 | 320 Euro

Jepet me qera 1+1 i rikonstruktuar dhe mobiluar shume mire, 70 M2, kati 9, 1 banjo, a...

Botuar më 20/01/2020
320,00 euro/muaj

LIQENI

prane tij | 69 M2 | 260 Euro

Jepet me qera Apartament 1+1 i mobiluar ne menyre bashkohore dhe cilesore, ne nje zon...

Botuar më 15/01/2020
260,00 euro

TIRANE , LAPRAKE

Te fusha e futbollit ngjitur me palester Alessio | 35 M2 | 16.000 Leke

35 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/01/2020
16.000 leke/muaj

RRUGA E ELBASANIT

7 xhuxhat | 70 M2 | 2.500 Leke

Kerkoj nje vajze për ndarje qeraje aktualisht jemi 2. Shtepia eshte me te gjitha kushtet dhe ne zone shume te mire, 70 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/01/2020
2.500 leke/muaj

TEK OXHAKU

PRANE XHAMISE XHURA | 55 M2 | 45.000 Euro

Shitet 1+1, 55 M2, kati 3, bosh, pallat me tulla, me depozite, me pamje nga Dielli, hyrje e rregulluar ne menyre bashkohore, me hipoteke

Botuar më 23/01/2020
45.000,00 euro

TEK BRRYLI

perballe Maternitetit te ri | 66 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 1+1, 66 M2, pallat i sapoperfunduar , i pamobiluar 300 euro, i mobiluar ne menyre moderne

Botuar më 23/01/2020
400,00 euro

YZBERISHT

shitet | 70 M2 | 55.000 Euro

1+1, 70 M2, kati 7, i mobiluar, me hipoteke

Botuar më 23/01/2020
55.000,00 euro

SHKOLLA AVDULLAH KETA

100 m siper | 70 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 23/01/2020
10.000 leke

TEK ALI DEMI

ne rrugen Idriz Dollaku | 67 M2 | 52.000 Euro

Shitet Ap 1+1 ne pallat te Ri me punime cilesore, me Hipoteke,kati i pare, driitaret me kangjella dhe grrila,hyrje e vecante, dhome gjumi,kuzhine per ndenje-gatim e ngrenie,tualet,e Mobiluar me pajisje te reja dhe cilesore, 67 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 23/01/2020
52.000,00 euro

NE VAZHDIM TE ISH SHKOLLES BASHKUAR

afer Ambulances 10 dhe xhamise Xhura | 56 M2 | 45.000 Euro

Shitet Ap 1+1 me Hipoteke,pallat me tulla silikat,i rregulluar totalisht me punime extra dhe shume cilesore cdo gje e re,orientim J-P me diell,me cisterne e pompe personale,kati 3,sip 56m2 ne fakt,dhome gjumi,kuzhine e madhe ,me ballkon,tualet me dritare,corridor, nuk shitet me kredi, 56 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 23/01/2020
45.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

ne rrugen dytesore te autostrades,ne nje pallat te Ri me punime shume cilesore dhe pamje te bukur te Tiranes | 76 M2 | 76.000 Euro

Shitet Ap 1+1 me Hipoteke, kati 5 banim me ashensor,dhome e madhe gjumi,sogiorno per ndenje,gatim ngrenie,tualet,korridor dhe ballkon,mobilim i ri ,cilesor dhe i shtrenjte,dopioxham,grrila,parket,kondicioner,Shitet per arsye emigrimi duke lene mobilimin bonus, 76 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 23/01/2020
76.000,00 euro

DON BOSKO

jepet me qera | 70 M2 | 25.000 Leke

1+1, 70 M2, super e mobiluar, ne nje ambjent te qete

Botuar më 23/01/2020
25.000 leke
)