Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

STACIONI TRENI

Hipoteka Tiranës | 69 M2 | 74.000 Euro

Tiranë, pranë Stacioni Treni shitet Apartament 1+1 Kati2 sipërfaqe 69m2, Ndërtim...

Botuar më 21/11/2019
74,00 euro

PRANE SHKOLLES SE BALETIT

Perballe me Minibashkine 1-2 | 76 M2 | 85.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, 76 M2, kati 7, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, ambjent ...

Botuar më 15/11/2019
85.000,00 euro

GOLDEN PARK

Perballe Spitalit Amerikan 3 | 70 M2 | 51.000 Euro

Shitet Super Apartament 1+1,te Golden Park., 70 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, ambjen...

Botuar më 15/11/2019
51.000,00 euro

RR. "MISTO MAME"

PALL.CABEJ | 70 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera ap.1+1, 70 M2, kati 5, i mobiluar, teresisht

Botuar më 21/11/2019
20.000 leke

RR. "NAIM FRASHERI",

p. 107 | 58 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 58 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 21/11/2019
30.000 leke

RRUGA ALI PASHE GUCIA,

GJIMNAZI PARTIZANI, NGJITUR ME KISHEN | 55 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 1+1, 55 M2, kati 5, ashensor, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 21/11/2019
350,00 euro

RR. "VLLAZEN HUTA"

ngjitur me zyrat e punes | 68 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 68 M2, kati 3, i mobiluar, pallat i ri.

Botuar më 21/11/2019
30.000 leke

RRUGA PETRO NINI LUARASI

Market Jata | 50 M2 | 26.000 Leke

Shtepi e mobiluar, 50 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, verande, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 21/11/2019
26.000 leke

RRUGA E KAVAJES,TEK GLOBE

Ish Parku i autobusave,21 Dhjetori | 65 M2 | 33.000 Leke

Apartament me qera i perbere nga 1 sallon,1 dhome gjumi me 1 krevat per cift dhe krevat per kalamaj,si dhe 1 tualet., 65 M2, kati 6, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/11/2019
33.000 leke/muaj

LAGJIA 8, RR.HAJDAR DEMIRAJ , DURRES

Çesma e ferrës | 70 M2 | 3.000.000 Leke

70 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/11/2019
3.000.000 leke

RRUGA PETI

Kopshti zologjik | 72 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera apatment 1+1, 72 M2, 2 ambjente, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/11/2019
25.000 leke/muaj

ASTIRI BAR 2 PALMAT

Astiri Bar 2 Palmat | 82 M2 | 48.000 Euro

Ne Tirane prane Bar 2 Palmat SHITET apartament 1+1 me siperfaqe totale 81,4 m2. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor dhe eshte ne proces Hipotekimi.Cmimi 48.000 euroPer cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062, 82 M2, 2 ambjente, kati 7, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/11/2019
48.000,00 euro

ASTIRI BAR 2 PALMAT

Bar 2 Palmat | 64 M2 | 37.000 Euro

Ne Tirane prane Bar 2 Palmat SHITET apartament 1+1 me siperfaqe totale 63,4 m2. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti eshte ne proces Hipotekimi.Cmimi 37.000 euroPer cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 64 M2, 2 ambjente, kati 7, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/11/2019
37.000,00 euro
)