Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TEK TREGU CAM

ish shkolla Kristoforidhi | 60 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 5, i mobiluar, kondicioner

Botuar më 23/07/2019
35.000 leke

SELVIA

RRUGA GJON BUZUKU | 45 M2 | 42.000 Euro

Shitet apartament 45m2 tek Selvia 42000Euro i diskutueshem! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ne zonen e Selvise prane rruges Gjon Buzuku. Ka nje hapesire prej 45m2 dhe eshte e organizuar ne nje sallon, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti shitet pjeserisht i arreduar dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Orientimi eshte jug-lindje. Tea +355695562905, 45 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Info shtese, Agjensia Real Invest

Botuar më 23/07/2019
42.000,00 euro

21 DHJETORI

perballe Myslym Shyrit | 30 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garsioniere, 30 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 23/07/2019
20.000 leke/muaj

TIRANE E RE,

AFER GJIMNAZIT PETRO NINI LUARASI | 70 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 9, i mobiluar

Botuar më 23/07/2019
400,00 euro

DURRES

PLAZHI ILIRIA | 38 M2 | 18.000 Euro

Shitet garsoniere, 38 M2, kati 3, me hipotek

Botuar më 23/07/2019
18.000,00 euro

STADIUMI DINAMO

RR. Grigor Heba | 68 M2 | 68.000 Euro

Shitet apartament me siperfaqe 68m2 te “ Parku I delegacioneve” ne afersi te stadiumit “Dinamo “ . Pozicionimi I prones favorizon edhe bisnese duke qene se ndodhet buze rruge . Apartamenti eshte I organizuar ne : 1 dhome gjumi , sallon , kuzhine , 2 korridor , nje tualet me ajrosje natyrale, depo . Ndodhet ne katin e pare Te nje pallati ekzistues.Me certifikate pronesie . Cmimi :1000 euro /m2, 68 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 5, bosh, gjendja: e mire, Agjencia PRONA GROUND SOLUTION

Botuar më 23/07/2019
68.000,00 euro

RR. VIKTOR HYGO

pas ambasades Kineze | 35 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garzoniere, 35 M2, kati 1, i mobiluar, paradhenie 1 muaj

Botuar më 23/07/2019
20.000 leke

RR. HOXHA TAHSIM

ne fillim te rruges | 34 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garsioniere, 34 M2, kati 3, i mobiluar, jepet dhe per zyra

Botuar më 23/07/2019
20.000 leke

RRUGA 4 DESHMORET

prane gjimnazit "Partizani" | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 6, i mobiluar, me paisje te reja

Botuar më 23/07/2019
30.000 leke

DURRES, LAGJIA 12, RR. "ABAZ CELKUPA"

iah fabrika e bukes (sa kalon tregun fshatar) | 82 M2 | 50.000 Euro

Shitet ap. 1+1 (mundesi pershtatje ne 2+1), 82 M2, kati 2, 1 banjo, 2 ashensore, ndertim i ri i 2018, me dokumenta te rregullta.

Botuar më 23/07/2019
50.000,00 euro