Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. "VLLAZEN HUTA"

Prapa Ministrise se Jashtme | 70 M2 | 350 Euro

Prapa Ministrise se jashtme, Jepet me Qira Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaq...

Botuar me 25/09/2018
350,00 euro/muaj

SIPER KOMPLEKSIT KRISTAL,

ne pallat te ri, | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 4, 1 banjo, i mobiluar

Botuar me 26/09/2018
30.000 leke

TEK ISH EKSPOZITA

prane Conad | 70 M2 | 300 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me punime cilesore me banore shqipetare dhe te huaj familiare. ne nje zone te qete dhe shume te preferuar.Apartamenti ka nje siperfaqe te bollshme me nje dhome ndenje mjaft komode, dhome gjumi dhe ballkon me mobilim shume komod.Per me shhume detaje na kontaktoni., 70 M2, kati 4, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, i mobiluar

Botuar me 26/09/2018
300,00 euro

RR. “FROSINA PLAKU,

tek kompleksi Kontakt, | 70 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 9, i mobiluar, arredim bashkohor, ndertim teper cilesor.

Botuar me 26/09/2018
350,00 euro

RRUGA E DIBRES

Kompleksi "Orion" | 64 M2 | 49.920 Euro

64 M2, kati 1, 1 banjo, bosh, gjendja: e re, Eshte ne perfundim. I pershtatshem per banim, por edhe per lloje te tjera aktivitetesh

Botuar me 26/09/2018
780,00 euro/m2

PRANE HOTEL MERIDIAN, RRUGA "BESA",

rr. "Haxhi Xhediku", | 30 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 30 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar me 26/09/2018
10.000 leke

TEK FRESKU RRUGA MUHAMED DELIU

Prane stacionit te fundit te porcelanit | 96 M2 | 19.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1 totalisht I mobiluar modern, 96 M2, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Uji dhe drita 24 ore, mundesi parkimi falas para pallatit.

Botuar me 26/09/2018
19.000 leke/muaj

50 M PAS AMBASADES AMERIKANE, OSE RRUGES ELBASANIT

ambasada amerikane, rruga e elbasanit | 51 M2 | 66.300 Euro

Shitet apartament 1+1, pallat ekzistues, 50 metra pas ambasades amerikane, e mobiluar, kat.1, pershtatshme per ambjente zyrash, biznes etj. ! cmim i diskutueshem. (uje-drita 24 ore, 2 dhoma, kend kuzhine bashke me sallon, korridor, ballkon, dhome gjumi e re)., 51 M2, 1 banjo

Botuar me 26/09/2018
66.300,00 euro

TEK FRESKU RRUGA MUHAMMED DELIU

prane stacionit te fundit te Porcelanit | 80 M2 | 19.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1 totalisht I mobiluar Modern., 80 M2, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Uji dhe drita 24 ore. Mundesi parkimi falas para pallatit.

Botuar me 26/09/2018
19.000 leke/muaj

TEK KOPSHTI BOTANIK

Afer Supermarket Pam | 75 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ap 1+1, 75 M2, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar

Botuar me 26/09/2018
25.000 leke

RR. MUHAMET GJOLLESHA

tek hotel D'Oro | 130 M2 | 500 Euro

Jepet me qera 3+1, 130 M2, kati 11, ashensor, i mobiluar

Botuar me 26/09/2018
500,00 euro